14 жовтня - 20 жовтня 2015 року

1. 16 жовтня о 11:50 год. у смт. Брюховичі Львівської МР, вул. Незалежності України, б/н, в лісі під час збирання грибів виявлено 203 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику  2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

2. 19 жовтня о 16:00 год. у м. Львові, на вул. Олесницького Є., 41 (Залізничний район), в підвалі будинку було виявлено артилерійський снаряд часів II Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано термінову заявку на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

3.  18 жовтня о 01:30 год. у м. Львові (вул. Чернігівська, 25 кв.3, Личаківський район, ЛКП «Господар»), отруїлися чадним газом 3 (три) особи, яких було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

Після проходження барокамери стан здоров’я потерпілих задовільний.

Працівниками  ПАТ “Львівгаз” тимчасово  припинено  подачу газу до опалювального котла в квартирі. Причини події - з’ясовуються.