9 грудня - 15 грудня 2015 року

1. 9 грудня о 9:24 год. у м. Львові (вул. Баштанна буд. 4, Залізничний район) двірником ЛКП “Богданівське” під час прибирання прилеглої території на відстані 10 м від житлових будинків виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 16:53 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України виявлений боєприпас вилучено встановленим порядком. Знешкодження боєприпасу здійснено 10 грудня.

2. 10 грудня о 14:45 год. невідома особа з мобільного телефону на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування приватного будинку (м. Львів, вул. Кошова, 15, Личаківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 35 осіб та 14 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження прилеглої території, а після доставки о 17:35 год. ключів від будинку - його приміщень. Пошукові роботи завершені о 18:05 год. - вибухового пристрою не виявлено. Власника телефону, з якого надано неправдиве повідомлення про замінування, встановлено (житель м. Львова) - розшукується.

3. 14 грудня о 02:30 год. у м. Львові на вул. Творчій, 14, кв.91 (Шевченківський район), на 3 поверсі дев’ятиповерхового будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі на місці виявлено труп власниці квартири, 1927 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 2 м2. Пожежу ліквідовано о 02:53 год. силами двох пожежно-рятувальних підрозділів. Причини події – уточнюються, проводиться дослідча перевірка.

4. 15 грудня о 18:40 год. у м. Львові неподалік торгового центру “Метро” (вул. Городоцька, 300, Залізничний район) на автодорозі “Західний обхід м. Львова” водій мікроавтобуса “VOLKSWAGEN Transporter”, 1988 року народження, житель м. Тернопіль, скоїв наїзд на пішохода, 1982 року народження, жителя смт. Рудно Львівської міської ради, який від отриманих травм помер на місці події. Тіло загиблого доставлено до моргу Пустомитівської центральної районної лікарні. Попередня причина події - порушення загиблим правил дорожнього руху (переходив автодорогу у невстановленому місці). Проводиться дослідча перевірка.

5. 15 грудня о 20:40 год. у м. Львові (вул. Петлюри С., 2, Залізничний район) у підвалі дев’ятиповерхового житлового будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло жінки, 1984 року народження (попередньо, особа без визначеного місця проживання). Вогнем знищено сміття та речі побутового вжитку на площі 8 м2. Пожежу локалізовано о 22:07 год., ліквідовано о 22:15 год. силами п’яти пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у складі 32 осіб та 7 од. техніки (АЦ - 3, АПД - 3, УКС - 1). Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.