2 грудня - 9 грудня 2015 року

1. 4 грудня о 16:45 год. на третій колії залізничної станції Підзамче м. Львова, вантажним потягом № 3524 була тяжко травмована жінка, 1966 року народження, жителька с. Задвір’я Буського району, яка перебігала залізничні колії. Діагноз: закрита черепно-мозкова травма, перелом основи черепу, перелом нижньої щелепи. Постраждала у важкому стані госпіталізована до Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 07 грудня о 13:01 год. на тел. Відділу «Гаряча лінія міста» поступила інформація про те, що у м. Львові на вул. Стрийська, 78 (Франківський район), під час проведення ремонтних робіт був вражений електричним струмом чоловік, 1962 року народження, житель м. Львова. Потерпілого бригадою швидкої медичної допомоги з діагнозом ураження електричним струмом, опіки обох стегон та обличчя 1, 2 та 3-го ступеня комунальної 8-ї міської клінічної лікарні. Стан потерпілого – середньої важкості.

Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3. 8 грудня о 08:20 год. у м. Львові, на вул. Стрийська, біля монументу «Слави» (Галицький район), водій легкового автомобіля скоїв наїзд на працівницю ЛКП ШРП «Галицького району».

Потерпілу бригадою швидкої медичної допомоги з діагнозом закритий перелом гомілки доставлено до комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова. Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4. 8 грудня о 16:42 год. у смт. Брюховичі Львівської МР (вул. Ряснянська, 6) з п’ятого поверху новобудови впав працівник приватного підприємства “ВМ ПЛЮС”, 1993 року народження, житель с. Заверхи Мостиського району, який від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

5. 9 грудня о 9.24 год. у м. Львові (вул. Баштанна 4, Залізничний район), двірник ЛКП «Богданівське» під час прибирання території за 10 м від житлового будинку виявив 75 мм снаряд часів 2 світової війни.  Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.