9 березня - 15 березня 2016 року

1. 9 березня о 13:40 год. у м. Львові на новобудові житлового будинку (вул. Уляни Кравченко, 8, Франківський район) під час проведення будівельних робіт (копання траншеї під каналізацію) засипало землею двох працівників будівельної компанії «Галжитлобуд».

Потерпілих у важкому стані госпіталізовано в комунальну міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.

Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 11 березня о 03:42 год. у м. Львові (вул. Меретина, 7/8, Галицький район, ЛМКП «Айсберг») отруїлась чадним газом 1 (одна) особа, дитина 2005 року народження (17% карбоксигемоглобіну).

Потерпілу у середньому ступені важкості доставлено до Львівської обласної дитячої спеціалізованої  клінічної лікарні.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причина події - з’ясовується.

3. 13 березня о 10:00 год. у м. Львові (вул. Шевченка, 327, Шевченківський район) на території промзони патрульними поліцейськими було виявлено 152 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 17:30 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України виявлений боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком.

4. 13 березня о 12:09 год. у м. Львові (вул.Коперника, 30, кв. 3Д, Галицький район, ЛКП «Цитадель Центр») в квартирі чотирьохповерхового житлового будинку отруїлись чадним газом 3 (три) особи, яких у стані середнього ступеню важкості було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

Після проходження барокамери всі постраждалі відпущені додому.