20 квітня - 26 квітня 2016 року

1. 20 квітня о 15:34 год. у м. Львові (вул. Винниченка, 12, Галицький район), внаслідок падіння гілки дерева були травмовані двоє дітей, 2005 року народження. Потерпілих у стані середньої важкості з травмами госпіталізовано до Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 21 квітня о 16:30 год. у м. Львові (вул. Лукасевича, б/н, Шевченківський район ), на присадибній ділянці (300 м від житлових будинків), під час прогулянки виявлено  артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

3. 22 квітня о 14:13 год.  у смт. Брюховичі Львівської міської ради на вул. Незалежності України, б/н,  місцевим жителем, під час прогулянки в лісі, виявлено 2 (два) артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни 152 мм і 76 мм. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.