27 квітня - 3 травня 2016 року

1. 1 травня о 19:01 год. у м. Львів, за адресою вул. Хуторівка, 45 місцевим жителем, під час прогулянки, виявлено 1 (один) навчальний вибухобезпечний 125 мм артилерійський снаряд. Силами підрозділу ГУ ДСНС України у Львівській області навчальний боєприпас  о 20:10 вилучено.

2. 1 травня о 11:40 в Львівську міську ЛШМД доставлена охоронець кафедри ландшафтної архітектури Лісотехнічного університету (вул. Кобилянської 21) гр. Шостакова Інна Миколайовна, 1946 р.н., зареєстрована за адресою: м. Львів, вул. Антонича 27, кв. 11. Внаслідок падіння на сходах отримани травми – відкрита черепно мозкова, струс головного мозку, забій лобної ділянки, злам хребта під питанням. Стан потерпілої на 06:00 середньої важкості.

3. За інформацією Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф 2 травня о 20.27 год. у м.Львові по вул.Княгині Ольги,122 на новобудові (забудівник будівельна фірма "Аріель") у підвальному приміщені заповненому водою, виявлено труп 14 річного хлопця, мешканця м. Львова.Причину події – з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4. 3 травня о 18:46 год. у м. Львові на вул. Хуторівка, 4 (Сихівський район), водій автомобіля “BMW-5”, 1983 року народження, житель м. Львова, не впорався з керуванням, з'їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок ДТП водій автомашини та пасажир, 1988 року народження, житель м. Львова загинули на місті пригоди. Троє пасажирів  у важкому стані госпіталізовані до реанімаційного відділення 8-ї міської клінічної лікарні.

Станом на 6:00 год. 4 травня стан постраждалих важкий та в одного вкрай важкий.

Причина події – з'ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.