1 червня - 7 червня 2016 року

1. 2 червня о 06:15 год. у м. Львові, вул. Моторна, 53, в приватному будинку виникла пожежа. Під час пожежі один потерпілий (вистрибнув з вікна третього поверху будинку). Пожежу ліквідовано о 07:27 год.

Потерпілого бригадою швидкої медичної допомоги з діагнозом забійна рвана рана лівої стопи, множинні садна обох ліктьових суглобів  в стані алкогольного сп’яніння госпіталізовано в ЛШМД.

Причина події встановлюється.

2. 02 червня о 21:18 год. у м. Львові, вул. Варшавська, 56 (Шевченківський район) виникла пожежа в двохповерховому нежитловому будинку, який перебудовувався. Пожежа була ліквідована підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області о 22:08 год., постраждалих внаслідок пожежі немає. З метою запобігання поширення пожежі на прилеглий 5-ти поверховий житловий будинок, аварійною бригадою ПАТ “Львівгаз” було тимчасово припинено газопостачання на 44 квартири будинку. З настанням світлого часу доби 03 червня газопостачання житлового будинку буде відновлено.

3. 3 червня о 19:12 год. у м. Львові (вул. Гнатюка, 8, Галицький район) випадковий перехожий виявив два підозрілих пакети, про що повідомив на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ міста Львова згідно з „Планом дій …”. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Проведено обстеження вмісту пакетів - вибухобезпечні.

4. 4 червня о 15:44 год. у м. Львів, вул. Бортнянського, 40 (Залізничний район) в квартирі № 8, на другому поверсі трьохповерхового житлового будинку, виникла пожежа. Внаслідок пожежі загинув мешканець квартири.  Вогнем знищено речі побутового вжитку на площі 6 м2. Пожежу ліквідовано силами одного пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС України у Львівський області.

Причини події – з'ясовуються.

5. 5 червня об 11:14 год. в сел. Брюховичі Львівської міської ради, вул. Прилуцька, 5,  місцевим жителем під час прогулянки поблизу озера (200 - 300 м від житлових будинків) виявлено протитанкову міну часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знищення виявленого боєприпасу.

6. 6 червня о 09:20 год. в м. Львові, вул. Станційна, 16 (Залізничний район),  місцевим жителем під час прогулянки виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знищення виявленого боєприпасу

7. 6 червня о 17:38 год. в м. Львові, на вул. Під Голоском, 16 (Шевченківський район), під час виконання земляних робіт, навпроти головного корпусу Української академії друкарства,  виявлено 2 (два) артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знищення виявленого боєприпасу.

8. 6 червня о 06:00 год. у м. Львові, на вул. Любінська, 91 (Залізничний район), водій автомобіля “Hyundai” (реєстраційний номер ВС6380СР) скоїв наїзд на перехожу жительку м. Львова, яка від отриманих травм загинула на місці події.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Проводиться дослідча перевірка.

9. 7 червня о 09:15 год. у м. Львові (вул. Шевченка, 173, Шевченківський район), під час переходу дороги у невстановленому місці, попала під  вантажний  автомобіль  “Вольво  FM12” жителька м. Львова. Внаслідок ДТП потерпіла від отриманих тілесних ушкоджень померла на місці пригоди.

Проводиться дослідча перевірка.