8 червня - 14 червня 2016 року

1. 9 червня о 19.23 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Зелена, 256«а» на території авторинку ТзОВ «Замок», в одноповерховому цегляному торговому приміщенні майстерні автоакустики, розміром 2×4 м, критої бляхою. Вогнем знищено побутові прилади та техніку на площі 5 м2, пошкоджено облицювання стін на площі 15 м2. Врятовано: 2 сусідніх павільйони.  Пожежу локалізовано о 19.39 год., ліквідовано о 19.50 год.  До гасіння пожежі залучалось 23 чол. та 3 АЦ ДПРЧ-30 м. Львова. Постраждалих немає, причина пожежі встановлюється.

2. 10 червня близько 16:30 год. у м. Львові, вул. Руставелі Ш.,2 (Личаківський район), під час переходу дороги на пішохідному переході попала під пасажирський  автобус маршруту №3А марки «Рено» (АТП№1 м. Львова), дитина, 2011 року народження, мешканка м. Львова, яка від отриманих травм померла на місці пригоди. Дитина була у супроводі дорослих (бабці) та сестри (10 років).

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Проводиться дослідча перевірка.

3. 10 червня близько 19:40 год. у м. Львові, вул. Сигнівка, 52 (Залізничний район), в кухонному приміщені квартири на 3-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку стався спалах газу без подальшого горіння. Постраждалих та загиблих немає. Причини події встановлюються. Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири.

4. 11 червня о 12:40 год. у смт. Брюховичі (вул. Незалежності України, б/н) Львівської міської ради випадковим перехожим в лісі (500 м від житлових будинків) виявлено авіаційну бомбу часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

5. 12 червня о 19:00 год. у м. Львів по вул. Трускавецькій, без номера (Франківський район) місцевими жителями під час прогулянки виявлено 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знищення виявленого боєприпасу.