15 червня- 21 червня 2016 року

1. 16 червня о 19:50 год. у м. Львові (вул. Личаківська, 81, Личаківський район) сталося зіткнення двох легкових автомобілів ("Фольцваген-Гольф", водій, житель с. Наварія Пустомитівського району, та "Деу-Ланос", водій житель м. Львів). Внаслідок ДТП травмовано 3 (три) особи, яких було доставлено до Львівської комунальної міської клінічної ЛШМД, а саме:

- пасажир автомобіля "Фольцваген-Гольф", житель м. Львова, з діагнозом поєднана травма, закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом лобної кістки зліва, закритий перелом лівого надколінника, госпіталізований до нейрохірургічного відділення, стан на 06:00 год. 17 червня - важкий;

- пасажир автомобіля "Деу-Ланос", житель м. Львова, з діагнозом забій грудної клітки, м'яких тканин лівої сідниці забійні рвані рани надбрівної ділянки, забійні садна обличчя та лобної ділянки, госпіталізований до хірургічне відділення, стан на 06:00 год. - середньої важкості;

- водій автомобіля "Деу-Ланос", житель м. Львова, з діагнозом забій грудної клітки, забійна садна обличчя , забійно-рвані рани ділянки правого колінного суглобу, був доставлений до 8-ої міської клінічної лікарні м. Львова. Після надання необхідної медичної допомоги відпущений для подальшого лікування за місцем проживання.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 17 травня о 18:30 год. невідома особа на міський телефон  міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила   про замінування у м. Львові приміщення стадіона “Арена Львів” (вул. Стрийська,199). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працюють основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 42 осіб та 11 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень стадіону та прилеглої території. Пошукові роботи завершено о 20:00 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування

3. По інформації оперативного чергового ГУ НП в Львівській області 19 червня о 04:58 год. у м. Винники Львівської міської ради, по вул. Козацька, 27 на подвірʼї  між автомобілем Audi A6 з польською регістрацією та стіною житлового будинку стався вибух. Постраждалих немає.

Причини вибуху- з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4. 20 червня о 21:53 год. у м. Львові на куті вулиць Антоновича та Кульпарківської (Франківський район), сталося зіткнення двох автомобілів "Додж" та "Лада". Внаслідок ДТП постраждало 4 особи а саме:

- жителька м. Львів, з діагнозом - закрита черепно- мозкова травма, забій правого гомілкового суглобу госпіталізована до травматологічного відділення 8 міської клінічної лікарні;

- житель м. Ужгород, з діагнозом - закрита черепно- мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лобної ділянки голови, забій лівого колінного суглобу госпіталізований до травматологічного відділення 8 міської клінічної лікарні;

- жителька сел. Добротвір, з діагнозом – закрита черепно- мозкова травма, струс головного мозку, перелом кісток спинки носа госпіталізована до травматологічного відділення 8 міської клінічної лікарні;

- жителька м. Запоріжжя, з діагнозом – забій лівої гомілки госпіталізована до травмпункту №1.

Стан здоров’я постраждалих – середньої важкості.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.