21 вересня - 27 вересня 2016 року

1. 21 вересня о 15:05 год. у м. Львові по вул. Кульпарківська-Пулюя,  (Франківський район) поблизу готелю «Гелікон» під час проведення будівельних робіт (було виявлено 122 мм снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

2. 23 вересня о 15:45 год. у м. Львові (вул. Кн. Ольги, 122, Франківський район)   в електрощитовій виявлено тіло працівника П.П. "Львівенергосервіс", 1991 року народження, жителя с. Оброшине Пустомитівського району. Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3. 25 вересня о 01:09 год. у м. Львові по вул. Шевченка (смт. Рясне-1, Шевченківський район) невідомий водій на невстановленому автомобілі (розшукується) скоїв наїзд на пішохода чоловічої статі, віком близько 40 років (особа та місце проживання встановлюється), який від отриманих травм помер на місці події. Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4.  26 вересня о 13:57 год. у м. Львові кут вул. Наукова-Стрийська,  (Сихівський район), впав з висоти близько 2,5 м новобудови (будівельні роботи виконує ПП «Гарантбудінвест») та був травмований чоловік, 1985 р.н., житель м. Жовква. Потерпілого у стані середньої важкості з діагнозом ЗЧМТ, струс мозку під питанням, забійна рана лобної ділянки справа, забій грудної клітки каретою швидкої медичної допомоги госпіталізовано до комунальної 8 міської клінічної лікарні.

Причини події – з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків:

- 27 вересня в м. Львові о 10:07 год. на вул. Шевченка Т., б/н (Шевченківський район) виникло горіння торфу на площі 0,03 га. Горіння ліквідовано о 16:35 год.