23 листопада - 29 листопада 2016 року

Надзвичайна ситуація – рівень «об’єктовий».

27 листопада о 01:49 год. у м. Львові (вул. Наукова, 7, Франківський район) в ТзОВ "Клуб Місто" виникла пожежа. Будівля 2-ох поверхова з підвалом розмірами 25х15 м. В клубі на момент виникнення пожежі перебувало близько 300 осіб. Загиблих немає. Потерпіло 22 (двадцять дві) особи, 8-м з яких після отримання необхідної медичної допомоги від госпіталізації відмовилися,14-ть потерпілих у стані різного ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів міста. Особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів проведено гасіння пожежі на площі 50 м2, врятовано 8 осіб., виведено 250 осіб. Пожежу ліквідовано о 03:51 год. силами пожежних підрозділів від ГУ ДСНС України у Львівській області. Причини події - з'ясовуються.

Станом на 06:00 год. 30 листопада залишаються на лікуванні      8 осіб, з числа 14-ти госпіталізованих під час пожежі 27 листопада в ТзОВ “Клуб Мі100” у м. Львові (вул. Наукова, 7, Франківський район). Всім пацієнтам надається медична допомога в повному обсязі відповідно до протоколів МОЗ України.

1. 24 листопада о 10.29 год. у м. Львові (вул. Шевченка, 154/2, Шевченківський район, ЛКП «Янів-405») в однокімнатній квартирі на першому поверсі трьохповерхового, чотирнадцяти квартирного житлового будинку отруївся чадним газом чоловік (13% карбоксигемоглобіну).

Потерпілого було госпіталізовано до реанімаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до газової колонки квартири.

Причина події - з’ясовується.

2. 24 листопада о 13:30 год. у м. Львові під час виконання дорожніх робіт на перехресті вулиць Угорська та  просп. Ч. Калини була пошкоджена та впала опора трамвайної мережі. Силами  аварійної бригади ЛКП "Львівелектротранс" аварію ліквідовано о 16:55 год., рух трамваїв маршруту №8 тимчасово був припинений в обох напрямках протягом 03 год. 25 хв.

3. 27 листопада о 18:20 год. у м. Львові (вул. Котика Б., 5/16, Личаківський район, ЖБК) в квартирі на четвертому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку отруїлись, чадним газом  дві особи, які були госпіталізовані у Львівську ОКЛ.

Працівниками ЛВ ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події - з’ясовуються.

4. 28 листопада о 09:04 год. у м. Львові на вул. Шевченка, 386, біля мосту, відбулось зіткнення двох легкових автомобілів: "Renault Scenic"   та "ВАЗ 2106". Внаслідок ДТП постраждало 3 особи. Потерпілих бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано в ЛШМД.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

5. 28 листопада о 07.27 год. у м. Львові (вул. Миколайчука, 32 Шевченківський район) із своєї квартири, яка знаходиться на 7 поверсі, випав чоловік.

Лікарі швидкої медичної допомоги констатували смерть до приїзду.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

6. 29 листопада о 10:30 год. по проспекту Червоної Калини, 61 (Сихівський район), було виявлено виток гарячої води з магістральної труби теплотраси Ø 400 мм. Працівниками ЛМКП "Львівтеплоенерго", для проведення ремонтних робіт, тимчасово припинено теплопостачання до 4-х центральних теплових пунктів, 52-х житлових будинків Сихівського району, (обмежений вулицями  Довженка, Манастирського, Зубрівська, Сихівська, Морозна, пр. Червоної Калини, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 73, 75,77).

Аварійно-відновлювальні роботи по ліквідації аварії проводяться працівниками ЛМКП "Львівтеплоенерго", у складі 10 осіб та 3 од. техніки.

О 19:05 год. аварію ліквідовано, теплопостачання відновлено в повному обсязі.

7. 29 листопада о 16.48 год. у м. Винники, вул. Сахарова, б/н, Личаківський район під час прогулянки в паркові, на відстані близько 100 м від житлових будинків, громадянином було виявлено  100 мм арт. снаряд часів II Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.