14 грудня - 20 грудня 2016 року

1. 17 грудня о 19:10 год. у м. Винники, внаслідок виходу з ладу підземного високовольтного електричного кабелю 10 кВ, тимчасово було припинено електропостачання частини абонентів міста. О 21:40 год. працівниками Личаківського РЕМ м. Львова електропостачання абонентів відновлено в повному обсязі (за резервною схемою).

2. 18 грудня о 06:34 год. у м. Львові (вул. Чупринки Т., ген, 45, Франківський район) на другому поверсі п’ятиповерхової будівлі комунальної 5-й міської клінічної лікарні виникла пожежа. Внаслідок пожежі потерпілих немає. Вогнем знищено  речі побутового вжитку на площі 5 м2 в побутовій кімнаті на другому поверсі лікарні.

Пожежу ліквідовано о 06:59 год. силами двох пожежних підрозділів.

3. 19 грудня о 18:35 год. у м. Львові поблизу зупинки "Шувар" виникли несправності із контактною мережею трамвайного маршруту №8, внаслідок чого трамваї тимчасово курсували від площі Соборної тільки до зупинки "Академія мистецтв". Силами аварійної бригади ЛКП "Львівелектротранс" аварію ліквідовано о 20:05 год., рух трамваїв маршруту №8 відновлений в обох напрямках за повною схемою.

Затримка руху -  01 год. 30 хв.

4. 20 грудня о 11:06 год. у м. Львові (вул. Балабана, 6/5, Галицький район, ЛКП «Центральне») отруїлась, ймовірно, чадним газом  одна особа. Жінка, 1987 року народження (9% карбоксигемоглобіну), госпіталізована в ОКЛ.

Працівниками ЛВ ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події - з’ясовуються.

5. 20 грудня о 11:43 год. у м. Львові (пл. Вічева,1 кв. 19, Галицький район, ЛКП «Старий Львів») на 3-му поверсі житлового будинку виникла пожежа. На місці події виявлено тіло чоловіка, 1938 року народження, який проживав в квартирі

Пожежу ліквідовано о 12.12 год.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.