21 грудня - 27 грудня 2016 року

1. 23 грудня 18.39 год. від чергового СБУ надійшло повідомлення про замінування будівлі ТЦ "Роксоляна" (пл. Соборна 14, м. Львів, Галицький район).  Вимог, виконання яких  могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 6 осіб та 1 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

Працівниками Галицького відділу ГУ НП у Львівській області, експертами-вибухотехніками Львівського НДЕКЦ МВС України разом з кінологом проведено обстеження будівлі торгового центру та прилеглої території. На час обстеження з приміщень будівлі було виведено 400 чол. та 250 чол. відвідувачів.

О 19:30 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 26 грудня о 14.40 год. на телефон  102 міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області звернувся охоронець ТЦ про те що до них надійшло повідомлення про замінування будівлі ТЦ "Роксоляна" (пл. Соборна 14, м. Львів, Галицький район).  Вимог, виконання яких  могло б відвернути вибух, не висувалось.

 На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 35 осіб та 11 од. техніки.

 Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

 Працівниками Галицького відділу ГУ НП у Львівській області, експертами-вибухотехніками Львівського НДЕКЦ МВС України разом з кінологом проведено обстеження будівлі торгового центру та прилеглої території. На час обстеження з приміщень будівлі було виведено 450 чол. працівників та 150 чол. відвідувачів.

О 16:10 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

3. 27 грудня о 17:20 год. на телефон “102” міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області надійшло повідомлення про замінування будівлі ТЦ "Роксоляна" (пл. Соборна 14, Галицький район) та ТРЦ "King Cross Leopolis" (вул. Стрийська, 30, с. Сокільники, Пустомитівського району). Вимог, виконання яких  могло б відвернути вибух, не висувалось. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. На час обстеження з приміщень торгових центрів було виведено 3100 чол. із них 300 працівників ТЦ.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 35 осіб та 11 од. техніки.

Експертами - вибухотехніками Львівського НДЕКЦ МВС України разом з кінологом проведено обстеження будівель торгових центрів та прилеглої території.

  Пошукові роботи завершено:

- о 19:05 год. у ТЦ "Роксоляна"- вибухового пристрою не виявлено;   

- о 20:10 год. у ТРЦ "King Cross Leopolis"- вибухового пристрою не виявлено.

         Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.