5 січня - 10 січня 2017 року

1. 8 січня о 06:32 год. у м. Львові. по вул. Зелена 322 сталося ДТП, водій автомобіля Daewoo Lanos не впорався з керуванням автомобіля і в'їхав в бетонний стовп, в результаті якої постраждали 3 (три) особи із них 1 (одна ) дитина.

Постраждалих госпіталізовано до закладів охорони здоровя міста Львова.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 8 січня о 16:00 год. поступило повідомлення про можливе отруєння чадними газом сімʼї (три особи) яка проживає за адресою м. Львів (вул. Архипенка, 9/3, Личаківський район, ЛКП 503) до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні, з попереднім діагнозом отруєння чадним газом, у стані середнього ступеня важкості, госпіталізовано 1 (одну) особу жінку, 1990 року народження, батько та донька від госпіталізації відказалися. Причини події - з’ясовуються.

3. 8 січня о 15.37 год. на залізничному переїзді по вул. Винниця м. Львова попав під потяг чоловік, 1964 року народження. Діагноз травматична ампутація середньої третини лівої гомілки, ЗЧМТ, госпіталізований у лікарню ШМД. Затримки в русі потягів не було. Проводиться дослідча перевірка.

4. 10 січня о 21:59 год. у м. Львові на куті вулиць Мазепи та Замарстинівської, сталось зіткнення двох автомобілів "БМВ 530" під керуванням водія, 1988 року народження, жителя м. Львова та "Форд Фієста" під керуванням водія, 1988 року народження, жителя м. Львова.

Внаслідок ДТП постраждало 3 (три) особи із них 1 (одна ) загинула на місці події. Постраждалих госпіталізовано до Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

5. 10 січня о 20:17 год. у м. Львові (вул. Ясна, 20, Залізничний район, ЛКП «Граніт») в приватному будинку, попередньо, отруїлась чадним газом 1 особа. чоловік, 1994 року народження, якого у стані середнього ступеня важкості (15% карбоксигемоглобіну) госпіталізований до Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до будинку. Причини події - з'ясовуються.

6. 11 січня о 02:30 год. у м. Львові (вул. Тарнавського М.,ген., 40, кв.3, Галицький район, ЛКП «Снопківське») в квартирі на другому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку, попередньо, отруїлась чадним газом 1 особа,  жінка, 1992 року народження, яку у стані середнього ступеня важкості (18% карбоксигемоглобіну) госпіталізована до Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події - з'ясовуються.

10 січня о 09:20 год., внаслідок пошкодження елементів трансформаторних підстанцій, тимчасово припинено електропостачання житлових будинків по:

- Личаківському району -8 вулиць (37 будинків);

- Залізничному району -10 вулиць (116 будинків);

- Личаківському району - 4 вулиці (15 будинків).

Аварійними бригадами ПАТ "Львівенерго" пошкодження ліквідовано, електропостачання Личаківського району відновлено у повному обсязі о 17:00 год.

- о 17:40 год., внаслідок пошкодження фрагментів повітряної лінії електропередач, тимчасово припинено електропостачання житлових будинків по:

- Личаківському району - 6 вулиць (25 будинків);

Аварійною бригадою ПАТ "Львівенерго" пошкодження ліквідовано, електропостачання Личаківського району відновлено у повному обсязі о 19:08 год.