18 січня - 24 січня 2017 року

1. 18 січня о 09:20 год. у м. Львові, вул. Мучна, 32 (Личаківський район), на території бувшої скульптурної фабрики в автомобілі, отруївся, продуктами двигуна внутрішнього горіння, житель м. Жидачева 1982 року народження, якого у стані середнього ступеня важкості (19% карбоксигемоглобіну), було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.

2. 22 січня о 18:41 год. у м. Львові вул. Шевченка,107/1, Шевченківський район, на першому поверсі в квартирі трьохповерхового житлового будинку, ймовірно отруїлись чадним газом 2 дитини 2014 та 2016 років народження. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

Після проведення лабораторних аналізів отруєння чадним газом не підтвердилось, в крові 0% карбоксигемоглобіну.

Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події - зʼясовуються.