22 лютого - 28 лютого 2017 року

1. 22 лютого о 19:45 год. у м. Львові (перехрестя вул. Наукова - вул. Симоненка В., Франківський район) водій автомобіля "Рено Трафік", 1988 року народження, житель м. Львова, скоїв наїзд на пішохода, 1962 року народження, місцевого жителя, який від отриманих травм помер на місці події.

Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'совуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 22 лютого о 23:16 год. у м. Львові (вул. Городоцька, 84/3, Залізничний район, ЛКП «Граніт») в квартирі на першому поверсі житлового будинку, попередньо, отруїлися чадним газом 2 (дві) особи.

Потерпілих у стані середнього ступеня важкості було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні. Після проходження барокамери від госпіталізації відмовилися. Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події - з'ясовуються.

3. 26 лютого о 21:28 у м. Львові у двохповерховому житловому будинку (вул. Мосяжна, 2/21, Галицький район, ЛКП «Старий Львів») на першому поверсі, попередньо, отруїлась чадним газом 1 (одна) особа. Потерпілий, 1991 року народження, (24 % карбоксигемоглобіну), госпіталізований в Львівську ОКЛ;

Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до будинку. Причини події - з'ясовуються.

4. 26 лютого о 23:08 у м. Львові за адресою вул. Мучна 50/6а (Личаківський район, ЛКП 507), попередньо, отруїлись чадним газом 2 (дві) особи. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості (16 % та 12 % карбоксигемоглобіну), госпіталізовано в Львівську ОКЛ.

5. 28 лютого о 09.44 год. під час проведення земляних робіт працівниками ПАТ «Львівгаз» (вул. Золота, 42, Шевченківський район), в 20 метрах від житлового будинку і в 50 метрах від прохідної № 2 ПАТ «Львівгаз» виявлено вибуховий предмет (52 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни).

Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на термінове вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності

та її залишків:

26 лютого 7 року о 17.21 год. на території  м. Львова, по вул. Тракт Глинянський, 147а (Личаківський район) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 10 м2.

27 лютого 2017 року на території міста зафіксована 2 події, пов’язані із пожежами у природних екосистемах (загоряння сухої трави), а саме:

- вул. Роксоляни, 59 (Залізничний район) на площі 100 м2;

- вул. Тракт Глинянський, 161(Личаківський район) на площі 50 м2.

Пожежі, пов’язані із спалюванням побутового сміття:

26.02.17 року о 21.09 год. на території  м. Львова на пл. Кропивницького, б/н (Галицький район) на відкритій території.

Вогнем знищено сміття на площі 0,3 м2.

26.02.17 року о 21.40 год. на території  м. Львова по вул. Тютюнників, 51(Галицький район) в двох металевих контейнерах, які належать фірмі "GRENN EKA". Вогнем знищено сміття на площі 2 м2.