22 березня - 28 березня 2017 року

1. 22 березня о 12.30 год. у м. Львові під час проведення земляних робіт на вул. Княгині Ольги, №100и (Франківський район), на відстані 50 м від житлових будинків, виявлено мінометну міну часів ІІ Світової війни.

Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

Вибухотехніками визначено боєпрас є навчальний.

2. 22 березня о 14:18 год. у м. Львові (вул. Городоцька, 12/3, Галицький район, ЛКП "Центральне"), отруїлись чадним газом 2 (дві) особи, яких було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

Після проходження барокамери потерпілих у задовільному стані відпущено додому.

Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події - з'ясовуються.

3. 23 березня о 13:37 год. у м. Львові по вул. Під Голоском, 4а (Шевченківський район), на будівництві житлового комплексу "Аурум Тауер" (будівельні роботи виконує ТзОВ «Приватбуд Плюс») на двох працівників впала бетонна плита, внаслідок чого один чоловік загинув на місці події, а другого із діагнозом відкрита черепно-мозкова травма, політравма, госпіталізовано до реанімаційного відділення комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у важкому стані (в комі).

Причини події з'ясовуються.

4. 29 березня о 02.00 год. надійшло повідомлення від ПАТ “Львівгаз”, що в м. Львові по вул. Урожайна,1 (Франківський район) в приватному житловому будинку попередньо отруїлись чадним газом 2 особи, яких госпіталізовано в Обласну клінічну лікарню м. Львова. Стан потерпілих – задовільний, отруєння чадним газом не підтвердилось.

Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності

та її залишків:

23 березня о 10:35 год. на вул. Роксоляни, б/н, Залізничний район, виникла пожежа на відкритій території. Вогнем знищено торф на площі 23 м2. Пожежу ліквідовано о 14:37 год.