6 червня - 11 червня 2018 року

1. 6 червня, близько 09:27 год., від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” м. Львова надійшли повідомлення про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за адресами:

- вул. Промислова, 52 – Бізнес-центр “Український капітал” (Шевченківський район);

- вул. Богдана Хмельницького, 176 – Бізнес-центр “Lemberg” (Личаківський район);

- вул. Наукова, 7А, 7Б, 7Д – Бізнес-центр “Оптіма – Плаза” (Франківський район);

- вул. Шевченка, 111А – Торгово-офісний центр “Легенда – Клас” (Залізничний район);

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місцях подій, працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" Місця подій були огороджені, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

О 12:25 год. від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” м. Львова надійшло повторне повідомлення про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за попередніми адресами та вул. Зелена,109 – Бізнес-центр “Клуб ділових людей” (Личаківський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

О 16:27 год. від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” м. Львова надійшло чергове  повідомлення про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за попередніми адресами та вул. Богдана Хмельницького, 52 – Адміністративна будівля відділу матеріально-технічного забезпечення ГУ НП у Львівській області.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

О 18:27 год. від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” м. Львова надійшло повторне повідомлення про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за адресами, як  у повідомленні  о 12:25 год.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

Працівниками слідчо-оперативних груп районних відділів ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологами проведено обстеження приміщень бізнес-центрів та прилеглих територій.

О 20:50 год. пошукові роботи у місцях можливого замінування були завершені, вибухових пристроїв не виявлено.

Заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування, продовжуються.

2. 6 червня о 16.46 год. у м. Львові, по вул. Павлокомська, 4 (Шевченківський район), під час земляних робіт на власному подвір’ї мешканцем було виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів 2 світової війни.

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

3. 7 червня о 11:20 год., від чергового лікаря станції ШМД  області отримано інформацію про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за адресами:

- вул. Героїв УПА, 73, корпус 5 – Бізнес-центр “Тауер” (Франківський район);

- вул. Зелена,109 – Бізнес-центр “Клуб ділових людей” (Личаківський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

У зв’язку з відмовою адміністрації, обстеження  бізнес-центрів “Український капітал”, “Lemberg”, “Оптіма – Плаза”, “Тауер” не проводилась.

О 14:10 год. пошукові роботи у бізнес-центрі “Клуб ділових людей” та торгово-офісному центрі “Легенда – Клас” були завершені, вибухових пристроїв не виявлено.

4. 8 червня о 09:09 год. (повторне повідомлення о 10:26 год.) черговим ''Гаряча лінія міста'' отримано інформацію (смс повідомлення) про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за адресами:

- вул. Героїв УПА, 73, корпус 5 – Бізнес-центр “Тауер” (Франківський район);

- вул. Зелена,109 – Бізнес-центр “Клуб ділових людей” (Личаківський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

О 16:30 год. пошукові роботи були завершені. У бізнес-центрі “Український капітал”, “Клуб ділових людей” та торгово-офісному центрі “Легенда – Клас”, вибухових пристроїв не виявлено.

У зв’язку з відмовою адміністрації, обстеження бізнес-центрів “Оптіма – Плаза”, “Тауер”, “Lemberg”  не проводилась.

5. 10 червня близько 02:00 год. в будівлі адміністративного корпусу і тиру розміром 220х20 м. спортивного комплексу “СКА” у м. Львові, вул. Клепарівська, 39 (Шевченківський район) виникла пожежа. О 05:33 год. підрозділами ДСНС України у Львівській області пожежу локалізовано. Попередньо, пожежою знищено дах будівлі, загиблих та постраждалих немає. Пожежу ліквідовано 0 07.51 год.

Причини пожежі встановлюються.

6. 10 червня о 13:53 год. у м. Львові по вул. Б.Рогатинців, 39, кв. 1а, (Галицький район, ЛКП «Старий Львів») у власній квартирі отруїлися, ймовірно, чадним газом (кватира обладнана газовим котлом) та були госпіталізовані у стані середньої важкості 3 особи з них 1 (одна) дитина. Дорослі госпіталізовані в обласну клінічну лікарню. У дитини – отруєння не підтвердилось.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” о 14:37 год. тимчасово припинено газопостачання до квартири.

Причини події з’ясовуються.