27 червня - 3 липня 2018 року

1. 29 червня о 14.24 год. у м. Львові по вул. Вахнянина, 29 (парк Погулянка, Личаківський район) виявлено 100 мм артилерійський снаряд часів 2 світової війни.

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

2. 2 липня о 13.08 год. у м. Львові по вул. Гашека,15,  (Сихівський район) виявлено 90 мм артилерійський снаряд часів 2 світової війни.

3. 2 липня о 16:55 год. надійшло повідомлення від Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про те, що у Львові по вул. Клепарівській 12, кв. 3, отруїлися чадним газом громадяни Республіки Білорусь:

- жителька м. Мінськ – смерть до приїзду бригади швидкої медичної допомоги;

- житель м. Мінськ – госпіталізований у важкому стані у Львівську ОКЛ (100% карбоксигемоглобіну). На 23:00 год. по інформації чергового лікаря стан потерпілого стабільний середньої важкості.

Працівниками ПАТ “Львівгаз“ перекрито подачу газу до квартири.

Причини та обставини події встановлюються.

4. 3 липня близько 21:40 год. у м. Львові на залізничній станції “Сихів” (вул. Зелена, 385, Сихівський район), колія №3, на даху нерухомого вантажного залізничного вагону, був смертельно уражений струмом контактної мережі чоловік, 1994 року народження, житель м. Львова.

Обставини події з′ясовуються.

5. 4 липня о 01:05 год. в м. Львові по вул. Огіркова, 2, на залізничній станції “Підзамче” резервним електровозом травмовано особу чоловічої статі  (особа встановлюється), якого у важкому стані госпіталізовано в ЛШМД. Затримки руху поїздів не було.

Особа потерпілого та обставини події з′ясовуються.