25 липня - 31 липня 2018 року

1. 25 липня  о 19:00 год. у м Львові по вул. Драгана, 9 (Сихівський район), водій автомобіля “ЗАЗ Lanos”, 1972 року народження, мешканець с. Сокільники, Пустомитівський району, здійснив наїзд на пішохода, 2007 року народження, (дитина) мешканця м. Львова, вул. Драгана, 26, кв.108, який раптово вибіг на проїжджу частину дороги. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений в ЛШМД із діагнозом: “ЗЧМТ. Струс головного мозку. Забійне садно обличчя”. Після надання медичної допомоги відпущений по місцю проживання.

Причини та обставини події встановлюються.

2. 30 липня о 09:15 год. на електронну пошту Львівської обласної клінічної лікарні за адресою вул. Чернігівська,7 (Личаківський район) надійшла анонімна інформація про загрозу замінування приміщення лікарні з вимогою переказати 5000 грн. на електронний рахунок.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ міста Львова згідно з “Планом дій…“. Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Евакуація не проводилася.

Працівниками слідчо-оперативної групи Личаківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологами проведено обстеження приміщень лікарні та прилеглої території.

О 11:50 год. пошукові роботи були завершені, вибухового пристрою не виявлено.

3. 31 липня о 07:50 год. на електронну скриньку ГУ ДСНС України у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування Львівської обласної клінічної лікарні за адресою м. Львів вул. Чернігівська, 7 (Личаківський район). (інформація про загрозу замінування приміщення лікарні з вимогою переказати 5000 грн. на електронний рахунок, вже надходила 30 липня, за попереднім повідомленням зловмисник має намір мінувати приміщення лікарні до виплати вказаної суми).

О 10:30 год. пошукові роботи були завершені, вибухового пристрою не виявлено.

4. 31 липня о 10:13 год. на телефон 102 ГУ НП України у Львівській області надійшло повідомлення про невідомий предмет, який знаходився в дворі під деревом біля офісного приміщення, що за адресою м. Львів, проспект Чорновола 45-а, корпус 13 (Шевченківський район).

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ міста Львова згідно з “Планом дій…“ Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Було евакуйовано 30 осіб та 10 машин.

О 11:20 год. спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області на місті було здійснено спеціальним пристроєм знешкодження невідомого предмета.

Працівниками слідчо-оперативної групи Шевченківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологами проведено обстеження прилеглої території та приміщення офісу.

О 13:30 год. пошукові роботи були завершені, вибухових пристроїв не виявлено.

5. 31 липня о 21.40 год. у м. Львові по вул. Вітовського, 11а/1  (Галицький район) під час ремонтних робіт, в стіні квартири виявлено ручну гранату.

Подано термінову заявку начальнику Галицького РВ  ГУ НП у Львівській області на  вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.