1 серпня - 7 серпня 2018 року

1. 6 серпня о 10:32 год. у м. Львові по вул. Симоненка, 4 (Франківський район), з загального коридору 7 поверху, через вікно, некомерційного підприємства комунальної 2 міської поліклініки м. Львова вистрибнув чоловік, 1925 року народження, мешканець м. Львів, який від отриманих травм загинув на місці події. Попередня кваліфікація події ГУ НП у Львівській області – самогубство. (У померлого виявлено посмертну записку в якій особа просить нікого в смерті не звинувачувати, де вказує, що покінчив життя самогубством через незадовільний стан здоровʼя). Тіло без ознак насильницької смерті скеровано в морг м. Львова. Обставини події встановлюються.

2. 7 серпня о 21:23 год. в м. Львові по вул. Пасічна-Лисинецька водій автомобіля "ВАЗ-2109", 1999 року народження, житель м. Львова,   здійснив наїзд на пішоходів,  які переходили дорогу в невстановленому місці. Внаслідок ДТП жінка 1948 року народження мешканка м. Львова від отриманих травм загинула на місці події, жінку 1985 року народження та дитину 2007 року народження мешканців м. Львова госпіталізовано до 8-ї клінічної лікарні м. Львова.

Причини та обставини події встановлюються.