8 серпня - 14 серпня 2018 року

1. 10 серпня о 13:39 год. надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася у м. Львові, вул. Стрийська, 101, кв.50 (Сихівський район)  на 4 поверсі 9- поверхового житлового будинку. Внаслідок пожежі один потерпілий, мешканець квартири, 1950 року народження, з діагнозом отруєння продуктами горіння, термічними опіками 1 ступеня 5% лівого плеча та обличчя, доставлений в комунальну 8 МКЛ.

Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 20 м². Прибуття підрозділу о 13:46 год., пожежу локалізовано о 14:11 год., ліквідовано о 14:17 год. Під час пожежі врятовано 5 осіб, евакуйовано -15 осіб.

Причини пожежі встановлюються.

2. 13 серпня  близько 07.52 год. у м. Винники по вул. Б. Хмельницького, 9, (Личаківський район), в лісі виявлено авіаційну бомбу часів 2 світової війни.

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

Близько 14.40 год. вибухонебезпечний предмет з місця події вилучено та знешкоджено у встановленому порядкові.

3. 14 серпня о 20:45 год  у Львові по вул. Любінська, 57, відбулось зіткнення автомобіля “Mercedes“, під керуванням водія, 1997 року народження, жителя м. Львів,  із автобусом “Electron A18501“ маршруту № 16, під керуванням водія, 1991 року народження, жителя м. Львова. Внаслідок ДТП отримали тілесні ушкодження,  водій автомобіля “Mercedes“, діагноз: садна правого ліктевого суглобу і правого колінного суглобу, пасажирка автомобіля “Mercedes“, 1998 р.н., жителька м. Львова,  діагноз: ЗЧМТ, СГМ, перелом правої ключиці, забій шийного відділу хребта – госпіталізована у 8 МКЛ, пасажир автомобіля “Mercedes“, 1996 року народження, житель м. Львова, діагноз: забій правого гомілковостопного суглобу - госпіталізований у 8 МКЛ.

Пасажири автобусу не постраждали.

4. 14 серпня о 16:25 год. у Львові по вул. П. Дорошенка 27, водій, 1993 року народження, керуючи маршрутним автобусом № 9 марки “Отаман“, здійснив наїзд на пішохода, 1929 року народження, жителя м. Львів, який раптово вийшов на проїжджу частину. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих травм помер в лікарні

Обставини події встановлюються.