22 серпня - 28 серпня 2018 року

1. 23 серпня о 14.34 год. надійшла інформація від ДСНС України у Львівській області про закладення вибухового пристрою в комплектуючих деталях у магазині комп’ютерної техніки "Брейн" по вул. Зелена, 147.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місце події прибули основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …"

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

В.о. директора магазину о 15.30 год. написав відмову від проведення слідчо-оперативних дій приміщень об’єкту.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 26 серпня о 00:23 год. у чергову частину ГУ ДСНС у Львівській області надійшло повідомлення про пожежу у м. Львові по вул. Грабовського, 11, у цегляному одноповерховому складському приміщенні, критому шифером, орієнтовним розміром 80 × 30 м, належить ТзОВ «Сучасне місто».

Пожежу пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області локалізовано о 02:19 год. та ліквідовано о 03:54 год. Вогнем знищено дах на площі 1 500 м2. Врятовано 12 автомобілів.

Обставини події встановлюються.

3. 26 серпня о 17:52 год. у м. Львові, на залізничній станції Підзамче, поїзд № 372 сполученням Трускавець – Могилів смертельно травмував жінку віком 25-30 років. Затримки поїзду не було.

Обставини події і особа загиблої встановлюються.

4. 28 серпня  о 9.30 год. у смт Брюховичі на вул. Львівській, б/н, місцевим мешканцем під час прогулянки виявлено 3 од. артснарядів часів другої Світової війни

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених вибухових предметів.

5. 28 серпня  о 15.30 год. у смт Брюховичі на вул. Незалежності України, б/н, місцевим мешканцем під час прогулянки виявлено 1 артснаряд часів другої Світової війни

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

6. 28 серпня  о 18:45 год. на перегоні “Львів – Підзамче, парна колія, електровоз-штовхач № 4238,  смертельно травмував невідому особу чоловічої статі (особа загиблого встановлюється). Затримки руху потягів не було.

Обставини події встановлюються.