12 вересня -18 вересня 2018 року

1. 12 вересня, близько 16:20 год., у м. Львові виникла пожежа в квартирі на третьому поверсі трьох поверхового будинку за адресою : площа Маланюка,4.

Пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області о 17:33 год. пожежу було ліквідовано. Внаслідок пожежі, мешканець квартири у важкому стані, з діагнозом отруєння продуктами горіння, доставлений у реанімаційне відділення Львівської ОКЛ. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 15 м².

2. 13 вересня о 18:21 год. у м. Львові по вул. Миколайчука, 36 на шостому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку в квартирі виникла пожежа. На місці пожежі виявлено труп власниці квартири, 1946 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м2. Пожежу ліквідовано о 19:05 год.

3. 13 вересня у м. Львові виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни за адресою: вул. Хуторівка, ринок “Шувар” (ручна граната). Боєприпас вилучено 13 вересня.

4. 15 вересня о 16:04 у м. Львові по вул. Симоненка, 9  випала  з 4 поверху жінка, 1938 року народження. Смерть настала до приїзду бригади швидкої медичної допомоги. Обставини події з’ясовуються.

5. 17 вересня, близько 15:50 год., від чергової служби ДСНСУ у Львівській області надійшла інформація про виникнення пожежі  у м. Львові на вул. Мисливській, 27 (квартира на четвертому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку). Під час гасіння пожежі у квартирі виявили обгоріле тіло чоловіка. Пожежу ліквідовано о 16:15 год. Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 15 м2. Причини події встановлюються.

6. 17 вересня, близько 06:23 год. у м. Львові на перехресті вул. Городоцька, вул. Хотинська та площі Кропивницька водій маршрутки № 44, керуючи автобусом "БАЗ», здійснив наїзд на пішохода - жінку віком близько 70 років, яка від отриманих травм загинула на місці події.