26 вересня - 2 жовтня 2018 року

1. 26 вересня, близько 22:25 год., у м. Львові по  вул. Брюховицька, 200,  отруїлися, ймовірно, чадним газом 5 осіб, із них 1 дитина. Постраждалі, всі мешканці даного будинку, у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова.

2.  27 вересня о 06:40 год., у м. Львові по вул. Б. Хмельницького, 125, в квартирі виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло власниці квартири 1956 року  народження. Причина смерті – отруєння продуктами горіння. Пожежа ліквідована о 07:04 год. Обставини події встановлюються.

3. 27 вересня о 15:32 год., у м. Львові по  вул. Вітовського, 27, в квартирі виникла пожежа. На місці  пожежі виявлено тіло чоловіка, 1995 року народження, по документах жителя м. Токмак Запорізької області. Попередня причина смерті – отруєння продуктами горіння. Пожежа ліквідована о 16:19 год. Обставини події встановлюються.

4. 27 вересня  о 14:22 год. на проспекті Червоної Калини, біля ринку “Народний”, невстановлений водій, керуючи автомобілем “Тойота”, здійснив наїзд на дитячу коляску, в якій перебувала малолітня  дитина, 2017 року народження, яка після наїзду вдарилась головою об асфальт. Внаслідок ДТП дитина отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована в МДКЛ. Обставини події встановлюються.

5. 27 вересня о 12.41 год. у м. Львові, поблизу вул. Замарстинівська, виявлено  два артснаряди часів другої Світової війни (калібр 76 та 105 мм.).Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

6. 28 вересня о 09:50 год.  у м. Львові по вул. Пасічна  водій автомобіля "Рено Меган", 1981 року народження, житель міста Львова, здійснюючи розворот з бічної вулиці, скоїв зіткнення з автомобілем "Форд Транзит". Внаслідок ДТП пасажира автомобіля "Рено", 2015 року народження (дитина) госпіталізовано в нейрохірургічне відділення МДКЛ. Обставини події встановлюються.

7. 28 вересня о 23:12 год. надійшло повідомлення про пожежу в смт. Рудно по вул. Лесі Українки, 23, на території підприємства. Внаслідок пожежі  у важкому стані госпіталізований в реанімаційне відділення 8-ї міської клінічної лікарні чоловік, 1979 року народження. Вогнем знищено дах та перекриття цегляного дачного будинку, речі домашнього вжитку на площі 32 м2, мікроавтобус “Мерседес спринтер”, вантажний автомобіль з розміщеною на ньому цистерною та автобус. Врятовано: 2 будівлі. Пожежу ліквідовано о 00.33 год.

8. 29 вересня у м. Львові на вул. Полуботка,13  виявлено  один артснаряд часів другої Світової війни (калібр 76 мм.). Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

9. 1 жовтня близько 09:12 год. у м. Львові по вул. Лушпинського, 5 отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 особи, із них 2 дитини. Постраждалі, у стані середнього ступеня важкості були госпіталізовані у медичні заклади м. Львова.

Причини події встановлюються.

10. 1 жовтня о 21:26 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Підвальна, 13 в автобусі “ЛАЗ”, маршрут № 5А. Вогнем знищено салон автобуса. Пожежу ліквідовано о 21.36 год. Причини події встановлюються.