3 жовтня-9 жовтня 2018 року

1. 5 жовтня о 05:48 год. надійшло повідомлення, про те що у м. Львові по вул. Політехнічна, 3 (Галицький район) виникла пожежа на третьому поверсі трьох поверхового житлового будинку .На місці пожежі виявлено одну загиблу особу: чоловіка 1956 року народження. Причина пожежі встановлюється.
  2. 7 жовтня, близько 18:26 год., у м. Львові на вул. Гушалевича, 8а (Залізничний район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 жінки, одна з яких громадянка Білорусії. Потерпілі госпіталізовані в ОКЛ. Про потерпілу громадянку РБ проінформовано чергового посольства РБ. Обставини події встановлюються.
  3. 7 жовтня, близько 11:07 год., надійшла інформація про витік ртуті з побутового термометра у приватній квартирі м. Львова на вул. Садовій, 20а (Залізничний район). О 12:45 год. рятувальниками було зібрано 2г. ртуті та передано на зберігання.
  4. 8 жовтня о 09:25 год.  в м. Львів по вул. Городоцька, 112 (Залізничний район) водій маршрутного таксі № 24, керуючи автобусом БАЗ  поза межами пішохідного переходу, допустив наїзд на жінку , яка госпіталізована у реанімацію ЛШМД. Причини та обставини події встановлюються.
  5. 10 жовтня, близько 03:00 год., у м. Львові на вул. Мікльоша К.,  9 (Сихівський район), отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи, з них 2 дитини. Постраждала жінка госпіталізована в ОКЛ, діти госпіталізовані в МДКЛ.Обставини події встановлюються.