31 жовтня-6 листопада 2018 року

1. 31 жовтня о 09:07 год. на площі Соборній,12 у м. Львові (Галицький район) водій автомобіля "Камаз", 1995 року народження, наїхав на жінку,1941 року народження. Від отриманих травм жінка загинула. Причини та обставини події встановлюються.
  2. 31 жовтня, близько 19:55 год., у м. Львові на проспекті Червоної Калини, 76а (Сихівський район) під час виходу із тролейбуса маршруту № 24, на зупинці, впала і отримала травми середнього ступеня важкості жінка, 1956 року народження. Потерпіла госпіталізована у комунальну 8-му МКЛ. Причини та події встановлюються.
  3. 3 листопада о 00:25 у м. Львові, вул. Городоцька, 173, (Франківський район) отруївся  чадним газом чоловік, 1995 року народження, який був госпіталізований в обласну клінічну лікарню у стані середнього ступеня важкості. Працівники аварійної служби ЛВ ПАТ “Львівгаз“ перекрили подачу газу в квартиру. Обставини події встановлюються.
  4. 4 листопада в смт. Брюховичі виявлено застарілі боєприпаси часів другої Світової війни, а саме: 1 од. (артснаряд). Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.