7 листопада - 13 листопада 2018 року

1. 7 листопада о 10:50 год. у м. Львові по  вул. Стрийська, 45 (Сихівський район), невстановлений водій автомобіля "Ауді" на пішохідному переході, скоїв наїзд на пішохода, 2001 року народження (дитина), мешканця м. Львова та покинув місце ДТП. Внаслідок ДТП дитина отримала тілесні ушкодження, після надання медичної допомоги відпущена по місцю проживання. Причини та обставини події встановлюються.
  1. 8 листопада о 22:20 у м. Львові, вул. Городоцька, 317, ( Залізничний район), ймовірно отруївся чадним газом 2 особи, які були госпіталізовані в обласну клінічну лікарню у стані середнього ступеня важкості. В квартирі встановлена газова колонка. Працівники аварійної служби ЛВ ПАТ “Львівгаз“ перекрили подачу газу в квартиру. Причини та обставини події встановлюються.
  2. 10 листопада о 23:16 год. у м. Львові, вул. Ковельська, 109 (Личаківський район) на картонній фабриці, під час роботи на станку, отримав травму руки робітник, 1976 року народження, який був госпіталізований у Львівську лікарню ШМД. Обставини події встановлюються.