14 листопада - 20 листопада 2018 року

1. 17 листопада, близько 17:45 год., у м. Львові  на території АС №2 (вул. Богдана Хмельницького 225), водій 1965 року народження, житель Тернопільської області, керуючи автобусом «Mercedes» міжнародного сполучення «Коломия - Познань», здійснив наїзд на пішохода 2002 року народження, жителя с. Городжів Жовківського району, який вибіг із - за автобуса, що стояв поруч. Внаслідок ДТП, пішохід був травмований та у важкому стані госпіталізований у реанімаційне відділення МДКЛ із діагнозом: відкрита ЧМТ, злам основи черепа, забій головного мозку, садна обличчя та правого передпліччя.

Обставини події встановлюються.

2. 18 листопада, о 18:57 год. від диспетчера швидкої медичної допомоги надійшла інформація, що у м. Львові на вул. Гоголя 14, у кв. №11, ймовірно отруїлися чадним газом 2 особи, які були госпіталізовані у ОКЛ.

Обставини події встановлюються.

3. 18 листопада, о 02:06 год. від диспетчера швидкої медичної допомоги надійшла інформація, що у м. Львові на вул.Коперніка 12, у кв. №12 (Галицький район, ЛКП "Цитадель-центр") ймовірно отруїлися чадним газом 2 особи, які були госпіталізовані  у ОКЛ. Працівниками ЛВ ПАТ "Львівгаз" перекрито поступлення газу до квартири