21 листопада - 27 листопада 2018 року

НС-2. 21 листопада о 11:27 год. надійшло повідомлення, про пожежу в м. Львові по вул. Чернігівська, 7 на даху будівлі головного корпусу Львівської обласної клінічної лікарні. Внаслідок пожежі знищено дах та мансардні приміщення на площі біля 200 м2 головного корпусу Львівської обласної клінічної лікарні. З приміщень лікарні евакуйовано 481 особу (276 хворих, 55 чол. обслуговуючого персоналу та 150 чол. відвідувачів).

Пожежу локалізовано о 13:10 год., ліквідовано о 14:10 год. Всього для ліквідації пожежі було задіяно 17 одиниць техніки та 93 чол. особового складу.

Причина пожежі та збитки встановлюються.

1. 19 листопада о 22.47 год. надійшло повідомлення на лінію "102", що у квартирі № 8 на вул. Коперника, 62 (Галицький район, ЛКП "Цитадель-центр") виявлено тіла власників квартири чоловіка, 1948 року народження та жінки, 1949 року народження, які ймовірно отруїлися чадним газом.

Причини смерті встановлюються, потерпілі знаходяться у Львівському обласному патологічному бюро (не надано рішення суду щодо проведення експертизи причин смерті потерпілих).

2. 23 листопада о 15.59 год. надійшло повідомлення, про те що у м. Львові по вул.І Франка,35 (Личаківський район), виникла пожежа в кв.№5. У квартирі внаслідок пожежі згорів диван.  Пожежа локалізована о 16.25, ліквідована о 16.29. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Причина пожежі встановлюється.

3. 22 листопада о 23:59 год. у м. Львові на вул. Нечая Д., 3 (Залізничний район ЛКП Левандівка) у приватному житловому будинку отруїлись, ймовірно, чадним газом, 3 особи, з них 1 дитина, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у лікувальні заклади м. Львова.

Обставини події з’ясовуються. За свідченням чергового лікаря КЗ ЛОР Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф отруєння чадним газом не підтвердилося (0%-карбоксигемоглобіну).

4. 24 листопада о 15:06 год у м.Львові на вул.Вернадського виявлені застарілі боєприпаси часів другої Світової війни– 4 од. (76 мм. артснаряди). Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

5. 24 листопада о 14:10 год., у м. Львові на вул. Куліша, 9 (Галицький район, ЛКП "Центральне") у квартирі №4 отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 мешканців квартири (прописані у квартирі), які у стані середнього ступеня важкості були госпіталізовані у ОКЛ.

Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» виявлено відсутність у квартирі належної тяги у димовому та вентиляційному каналах. Подачу газу до квартири припинено. Квартира оснащена двухконтурним котлом іноземного виробництва та газовою плитою (ГП -4).

Обставини події встановлюються.

6. 27 листопада о 11:00 год у смт. Рудно на вул. Л.Українки, 16В під час проведення будівельних робіт виявлено застарілі боєприпаси часів другої Світової війни – 1 од. (175 арт. снаряд). Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України  (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

7. 26 листопада о 11:27 год у м. Львові, вул. Малоголосківська, 5,(Шевченківський район) впала металева конструкція на чоловіка, 1983 року народження, житель с.Павлів Радехівського району Львівської області працівника ЖБК "Обрій", внаслідок чого останній отримав закритий перелом правого ступеневого суглобу, закритий перелом правого плеча, травматичний шок. Потерпілий госпіталізований в ЛШМД. Обставини події встановлюються.

8. 27 листопада о 18:52 у м. Львові, вул. Хоткевича, 8, біля магазину “Мегатекс” було виявлено предмет схожий на гранату Ф-1. О 19:30 год. спеціалістами вибухово-технічного підрозділу Сихівського відділу ГУ НП у Львівській області  гранату вилучено.

Проводяться  експертиза та слідчі дії.

9. 28 листопада у м. Львові о 03:05 і 03:36 год. здійснено підпал відділень “Альфа Банку“ за адресами вул. Політехнічна, 1 і вул. Чорновола, 45. Пожежі ліквідовано відповідно о 03:27 та 03:53.

Обставини подій встановлюються.