12 грудня-19 грудня 2018 року

1. 12 грудня, близько 14:00 год., у м. Львові на вул. Стрийській, поблизу ТЦ «King Cross Leopolis» ( Сихівський район), під час руху, внаслідок короткого замикання в електромережі, загорівся маршрутний автобус № 25. Водій транспортного засобу вивів пасажирів та самостійно ліквідував пожежу. Потерпілих внаслідок події немає.Обставини події встановлюються.
  2. 13 грудня о 14:05 год. на станції Підзамче м. Львів 2 особи вилізли на цистерну, яка знаходилася на 7 колії, були травмовані електричним струмом. Потерпілі госпіталізовані до 8 МКЛ. Причини та обставини події з′ясовуються.
  3. 3. 13 грудня о 23:31 год. у м. Львів, вул. Чайковського 5  отруїлися чадним газом 2 особи, які в стані легкого ступеня важкості госпіталізована до ЛОКЛ. Обставини та причини події встановлюються.
  4. 4. 15 грудня о 17:55 год., у м. Львові, вул. Грінченка 14 (Шевченківський район) у 5-ти поверховому житловому будинку, обладнаному газонагрівачами (газова колонка), отруїлись, ймовірно чадним газом, три особи, з них дві дитини, яких  було доставлено до лікувальних закладів м. Львова. Працівниками “Львівгаз” перекрито подачу газу до квартири.  Обставини події встановлюються.
  5. 5. 16 грудня близько 21:10 год. в м. Львові, по вул. Любінська (Залізничний район) автомобіль "Тойота Кемрі" під керуванням водія,1987 року народження, здійснив наїзд на жінку, 1967 року народження, яка  внаслідок отриманих травм померла в кареті ШМД на місці події. Обставини події встановлюються.