19 грудня-25 грудня 2018 року

1. 19 грудня о 23:06 год. у м. Львів, вул. Грінченка, 31 (Шевченківський район) отруїлася, ймовірно чадним газом, жінка, яку у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у реанімаційне відділення  Львівської ОКЛ.
  2.  20 грудня о 08:55 год. у м. Львові, вул. Пр. Свободи 39, (Галицький район), виникла пожежа. Під час гасіння пожежі в квартирі виявлено тіло власника квартири, 1946 року народження – смерть настала до приїзду карети швидкої допомоги  від отруєння продуктами горіння. Пожежа локалізована о 09:21 год., ліквідована о 09:31 год. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 кв.м. Обставини події встановлюються.
  3. 21 грудня о 01:07 на телефон служби швидкої допомоги “103” надійшло анонімне повідомлення про запланований вибух на території Львівського головного залізничного вокзалу, вул. Двірцева,1( Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно  з "Планом дій …". З приміщень вокзалу було евакуйовано 100 осіб. О 02:35 год. обстеження території вокзалу було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримки в русі поїздів не було. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала хибне повідомлення.
  4. 22 грудня о 13:15 год у м. Львові на Різдвяному ярмарку, проспект Свободи, біля оперного театру трапився вибух газового балону. Внаслідок вибуху вогнем знищено три дерев'яних павільйони загальною площею 30 кв.м. Каретами швидкої медичної допомоги в 8 міську клінічну лікарню доставлені з різними ступенями опіків  5 громадяни. Обставини події встановлюються.
  5. 22 грудня, близько 17:02 год. в м. Львові по вул. Червоної Калини, 96 (Сихівський район) з даху павільйону на ринку "Народний" на громадянку,1953 року народження, впала снігова брила, внаслідок чого остання була госпіталізована в 8 МКЛ.  Обставини події встановлюються.
  6. 23 грудня, о 00:43 год., м. Львів, вул. Паркова 4,(Галицький район) ймовірно, отруїлася чадним газом дитина, 2003 року народження, яка була госпіталізована до МДКЛ. Припинено подачу газу до газової колонки. Обставини події встановлюються.
  7. 24 грудня о 10:05 год. надійшло повідомлення, що в м. Львові по вул. Вигоди, 56 (Залізничний район) в квартирі розбився медичний градусник. Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту ЗТС ГУ ДСНС у Львівській області проведено збір ртуті механічним способом у кількості 2 грами та проведено демеркуризацію. Зібрану ртуть було передано в управління з питань НС та ЦЗН ЛМР на подальшу утилізацію.