2 січня - 8 січня 2019 року

1. 2 січня о 12:59 год. у м. Львові, в районі вул. Академіка Сахарова (Франківський район) під час проведення ремонтних робіт було засипано                      землею працівника районної магістральної мережі ЛМКП  ''Львівтеплоенерго''. Постраждалий госпіталізований у 8 МКЛ.  Обставини події                          з’ясовуються.

2. 2 січня близько 17:30 год. в м. Львові по вул. Антоновича, 102 ( Франківський район),водій, 1996 року народження, жителька с. Скнилів, Пустомитівського району, керуючи автомобілем "БМВ Х6", здійснила наїзд на пішохода, 1940 року народження, жителя м. Львова, якого каретою швидкої медичної допомоги було доставлено у 8 МКЛ, де він від отриманих травм помер. Обставини події встановлюються.

3. 2 січня о 22:11 год. у м. Львові, по вул. Варшавській, 56( Шевченківський район)  в квартирі виникла пожежа, внаслідок якої власник квартири, 1935 року народження, отримав термічні опіки і був госпіталізований  у 8 МКЛ.

4. 3 січня  у м. Львів, вул. Керченська,13 (Личаківський район) виявлено застарілі боєприпаси часів другої Світової війни:   ручні гранати – 3 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Боєприпаси вилучено та знешкоджене.

5. 3 січня о 00:48 год.  у м. Львові, по вул. Музики, 33, в квартирі ( Франківський район) виникла пожежа. Внаслідок пожежі отруїлися продуктами горіння власниця квартири, 1932 року народження, та її син, 1959 року народження, яких було госпіталізовано у стані середнього ступеня важкості в ОКЛ м. Львова. Обставини події встановлюються.

6. 3 січня о 17:54 год. у м. Львові по вул. Хоткевича, 24 (Сихівський район) водій маршрутного траспортного засобу (маршрут №37) не помітив підвищений пішохідний перехід та на швидкості здійснив на нього наїзд.

Внаслідок чого пасажирка даного траспортного засобу, 1962 року народження, вдарилась головою в стелю автобуса. Останню було госпіталізовано у 8-му МКЛ. Обставини події встановлюються.

7. 6 січня о 22:50 год. на телефон Головного управління Національної поліції України у м. Києві надійшло анонімне повідомлення про закладення вибухового пристрою з хімічним підривником (вибух відбудеться через 2 години) у приміщення управління СБУ у Львівській області, м. Львів, вул. Вітовського, 55, (Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно  з "Планом дій …". Евакуація не проводилась.  О 01:25 год. 7 січня обстеження приміщень управління та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала хибне повідомлення.

8. 6 січня близько 20:35 год. у м. Львові на вул. Війтовича (Галицький район), у приватному житловому будинку отруїлись, ймовірно чадним газом, 3 особи, яких було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Обставини події встановлюються.

9. 7 січня о 07:20 год. у смт. Рудно (Залізничний район), по вул. Грушевського, 50 в квартирі виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло власника квартири, 1970 року народження. Пожежа ліквідована о 08:16 год. Обставини події встановлюються.