з 9 січня по 15 січня 2019 року

1. 9 січня близько 18:12 год. в м. Львові по вул. Вернадського,12 (Сихівський район)  із вікна квартири випала дитина, 2002 року народження, учень 11 класу. Попередньо ГУ НП у Львівській області встановлено, що причина падіння: передозування невстановленими таблетками, в результаті чого виникли галюцинації.
  2. 10 січня о 09:15 год. у м. Львові, вул. Голубця,37 (Личаківський район) на 2 поверсі приватного будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло  жінки, 1942 року народження, яка проживала в цьому будинку. Пожежею знищено підлога та речі домашнього вжитку на площі 1 м.кв. Пожежа ліквідована до прибуття пожежного підрозділу.
  3. 3. 11 січня близько 08:20 год. в м. Львові на вул. Стрийська, 44(Франківський район), у квартирі на 2 поверсі виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлений тіло жінки, 1991 року народження, яка мешкала в даній квартирі. Пожежею знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м2. Пожежа о 08.44 год. ліквідована. Причина пожежі встановлюється.

4. 11 січня близько 10:00 год. у м. Львові на вул. Дорошенка, 65 ( Галицький район), на другому поверсі (хостел з пічним опаленням) отруїлись, ймовірно чадним газом, 4 особи, з яких 2 особи померли та 2 особи у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Обставини події встановлюються.

1.  14 січня біля 10:50 год. у м. Львові по вул. Зелена, 33 (Личаківський район), водій тролейбусу, який курсує маршрутом №24, здійснив екстрене гальмування, в результаті чого було травмовано троє пасажирів. Причини та обставини події встановлюються.
  2. 15 січня близько 01:49 год. у м Львові по вул. Христофора Колумба, 4 (Личаківський район), у приватній квартирі отруїлась, ймовірно чадним газом, та у стані середнього ступеню важкості була госпіталізована у Львівську ОКЛ жінка, 1949 року народження. Обставини події встановлюються.