23 січня - 29 січня 2019 року

1. 23 січня о 20:07 год. у м. Львові по вул. Марка Каганця, 72 (Залізничний район), отруїлись, ймовірно чадним газом, 2 особи, які померли до приїзду карети ШМД. Працівниками ПАТ “Львівгаз” припинено подачу газу до будинку.

Обставини події встановлюються.

2. 15 січня близько 12:30 год.  на телефон чергового Галицького ВП  ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення, що у м. Львові, вул. Замарстинівська, 3 (Галицький район, комунальна власність, ЛКП ‘’Центральне’’) знайдено тіла двох власників квартири з ознаками отруєння чадним газом. Обставини  смерті від отруєння чадним газом підтверджено.

3.24 січня о 18:37 год. надійшло повідомлення про пожежу у   м. Львові по вул. Патона, 27 (Залізничний район) в підвалі дев'ятиповерхового житлового будинку.Вогнем знищено сміття та речі побутового вжитку на площі 10 м2. Внаслідок вибуху невідомої ємності відбулось руйнування цегляних перегородок в підвалі на площі 15 м2. Внаслідок пожежі травмовано чоловіка, 1992 року народження, якого з опіками 10 % поверхні тіла госпіталізовано в опікове відділення 8-ї міської клінічної лікарні. Обставини події встановлюються.

4. 24 січня о 20:00 год. до ГУ НП України у Львівській області поступило повідомлення про замінування ТРК “Вікторія - Гарденс”, вул. Кульпарківська, 226 а (Залізничний район), з погрозою що через одну годину відбудеться вибух. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …". Евакуйовано  1800 працівників та відвідувачів. О 22:10 год. 24 січня обстеження приміщень ТРК та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала хибне повідомлення.

5. 25 січня о 17:35 год. до ГУ НП України у Львівській області поступило повідомлення про замінування ТРК “Вікторія - Гарденс”, вул. Кульпарківська, 226 а (Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …". Евакуйовано  2270 працівників та відвідувачів. О 19:30 год. 25 січня обстеження приміщень ТРК та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала хибне повідомлення.

6. 25 січня о 21:11 год. у м. Львові, вул. Заводська, 41( Шевченківський район),  внаслідок падіння з 3-го поверху смертельно травмувався чоловік, 1944 року народження. Смерть настала до приїзду бригади швидкої медичної допомоги. Обставини події встановлюються.

7. 26 січня, близько 11:00 год., у м. Львові на вул. Академіка Люльки, 5 (Галицький район), внаслідок загоряння побутового масляного радіатора, отруїлася продуктами горіння мешканка квартири, 1940 року народження. Потерпіла у стані середнього ступеня важкості госпіталізована у ЛШМД. Обставини події встановлюються.

8. 26 січня, близько 11:26 год., у м. Львові на вул. Виговського,17(Залізничний район) від отриманої політравми внаслідок падіння з висоти (ймовірно із своєї квартири), загинув чоловік, 1955 року народження, який проживав за вказаною. Обставини події встановлюються.

9. 26 січня, близько 18:00 год., до ГУ НП України у Львівській області поступило повідомлення, що о 20:00 год. у м. Львові відбудеться пожежа в ТРЦ “Вікторія - Гарденс”, вул. Кульпарківська, 226 а (Залізничний район). Ніяких вимог від анонімного заявника не висувалось. З 20:06 год. на місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова для перевірки інформації. Охороною ТРЦ здійснено виведення працівників та відвідувачів у кількості, близько 3500 осіб. О 21:50 год. 26 січня превентивні заходи на території приміщень ТРК та прилеглої до нього території було завершено, інформація не підтвердилася.

Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала хибне повідомлення.

10. 27 січня о 06:16 год. у м. Львові, вул. Стрийська,99(Сихівський район)  в квартирі сталася пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено  обгоріле тіло  чоловіка, 1960 року народження, який проживав в цій квартирі. Пожежею знищено речі домашнього вжитку на площі 15 м.кв. Обставини події встановлюються.

11. 29 січня о 08:53 год. у м. Львові, вул. Князя Романа, 36 (Галицький район)  на горищі сталася пожежа. Пожежею знищено дах та дерев’яна обрешітка на площі 80 м.кв.  Обставини події встановлюються.

12. 29 січня о 17:52 у м. Львові, вул. Остроградських 12( Франківський район), отруївся чадним газом чоловік, 1989 року народження, який у стані середнього ступеня важкості був госпіталізований в ОКЛ. Працівники ПАТ “Львівгаз” перекрили подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

13. 29 січня о 20:00 у м. Львові, вул. Свенціцького 7 ( Галицький район), отруївся чадним газом чоловік, 1978 року народження, який у стані середнього ступеня важкості був госпіталізований в ОКЛ. Працівники ПАТ “Львівгаз” перекрили подачу газу до газової колонки в квартирі. Обставини події встановлюються.