30 січня-5 лютого 2019 року

1. 31 січня о 08:44 год. у м. Львові по вул. Залізнична, 8 (Залізничний район), отруївся, ймовірно чадним газом, чоловік, 1986 року народження, (власник квартири) був доставлений і госпіталізований у стані середньої важкості у ЛОКЛ. Квартира обладнана газовою плитою та газовою колонкою. Працівниками ПАТ “Львівгаз” припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  2. 1 лютого о 10:35 год. у м. Львові, вул. Дорошенка,14 (Галицький район) з четвертого поверху вищезазначеного будинку на чоловіка, 1968 року народження, на голову впала частина ліпнини. Постраждало доставлено у  КНП 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.
  3. 3 лютого близько 12:35 в м. Львові, вул. Городоцька 37 (Шевченківський район), випав з 3-го поверху чололвік,1989 року народження, якого з травмами  було госпіталізовано в ЛШМД. Обставини події встановлюються.
  4. 5 лютого близько 22:30 год. у м. Львові на вул. Збоїща (Шевченківський район) в приватному житловому будинку отруїлись, ймовірно чадним газом, 2 особи, яких було  доставлено до Львівської ОКЛ. Обставини події встановлюються.