6 березня- 12 березня 2019 року

1. 7 березня, близько 14:50 год Від диспетчерської служби ШМД надійшла інформація, що у м. Львові на будівельному майданчику новобудови по вул. Під Голоском 17в (Шевченківський район), внаслідок падіння елементу будівництва (металева конструкція) отримав політравму працівник, який у важкому стані госпіталізований у ЛШМД.
  2. 10 березня близько 19:31 год. в смт. Брюховичі (Шевченківський район), вул. Незалежності України, 47 у приватному подвір’ї в господарській будівлі виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло господаря. Вогнем знищено господарську будівлю. Пожежу ліквідовано о 19:47 год. Обставини події встановлюються.
  3. 11 березня, близько 14:20 год., у м. Львові на пр. Свободи, (Галицький район) біля зупинки ‘’ Оперний театр’’ водій маршрутного автобуса № 53, марки MAN, д.н. № ВС 1128 СР ( перевізник ТзОВ ‘’Успіх БМ’’), рухаючись по маршруту здійснив наїзд на жінку, 1949 року народження, яка проживає у м. Львові. Постраждала у важкому стані направлена у 8 МКЛ. Обставини події встановлюються.
  4. 11 березня, близько 22:00 год., у м. Львові на вул. Федьковича, 35 ( Франківський район, ЛКП ‘’Навколо базару’’) отруїлася, ймовірно, чадним газом мешканка квартири, 2000 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в ОКЛ. Обставини події встановлюються.