13 березня -19 березня 2019 року

1. 14 березня  у м. Львів, вул. Шевченка, 313 (Шевченківський район) під час земляних робіт  виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: протитанкова міна – 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. Боєприпас вилучено.

2. 14 березня о 13:26 год. у м. Львові,  на вул. Шептицьких, 32,( Галицький район ) у квартирі отруїлись чадним газом дві особи, які від госпіталізації відмовились. Працівниками аварійної служби ПАТ “Львівгаз”  відключено газопостачання в квартиру. Обставини події з’ясовуються.

1. 15 березня, близько 06.54 год., у м. Львові, вул. Городоцька, 93 у квартирі ( Галицький район, ЛКП ‘’Айсберг’’) виявлено труп людини, ймовірно отруєння чадним газом, смерть до приїзду карети ШМД. Працівниками ЛВ ПАТ “Львівгаз” припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  2. 16 березня у м. Львові о 14.05 год на вул. Алмазній,20 (Залізничний район) виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: мінометна міна – 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. О 10.30 год. 17 березня боєприпас вилучено.
  3. 16 березня у м. Львові  о 14.58 год. на вул. Карманського,17 ( Сихівський район) виявлено застарі боєприпаси часів другої Світової війни: 60 мм. артснаряд – 2 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. О 14.58 год. 16 березня боєприпаси вилучено.

6. 16 березня о 03:05 год. в. м. Львів, вул. Полуботка, 5 ( Сихівський район, ЛКП ‘’Стимул-Сихів’’),у квартирі ймовірно отруїлися чадним газом двоє дітей, які у важкому стані госпіталізовані до МДКЛ.

Квартира обладнана газовою плитою. Обставини події з’ясовуються.

1. 17 березня  о 17:03 год., на телефон служби “102” ГУ НП у Львівській області, зателефонувала невідома особа чоловічої статі та повідомила про замінування приміщення Головного залізничного вокзалу станції Львів ,пл. Двірцева,1 (Залізничний район).Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

Згідно з "Планом дій …" підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Під час обстеження з будівлі Головного залізничного вокзалу станції Львів було виведено близько 550 осіб (500 пасажирів та 50 працівників). О 18:48 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримок в русі поїздів не було. Попередньо, працівниками поліції встановлено та затримано особу, яка надала хибне повідомлення. Ведеться слідство.

8. 18 березня близько 19:40 год. у м. Львові на вул. Лазаренка Є., 42 (Франківський район), у гуртожитку Національного університету “Львівська політехніка” на 4 поверсі 9-ти поверхового будинку в одній з кімнат виникла пожежа. О 20:30 год. пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області пожежу ліквідовано. Вогнем знищено речі домашнього вжитку нам площі близько 15 м2. Внаслідок пожежі постраждалих немає. З приміщення гуртожитку було тимчасово евакуйовано близько 460 осіб (врятовано (виведено) – 30, самостійно вийшло - 430). Обставини події з’ясовуються.

9. 19 березня близько 13:13 год. у м. Львові, вул. Любінська,168, міжнародний аеропорт ‘’Львів’’ ім. Д. Галицького ( Залізничний район), внаслідок ураження електричним струмом під час виконання робіт постраждав працівник аеропорту. Постраждалий доставлений у  Львівській обласний клінічний кардіологічний центр (вул. Кульпарківська,35). Обставини події з’ясовуються.

1.  19 березня  о 10.21 год. у м. Львові на вул. Шевченка,128 на території Янівського кладовища ( Шевченківський район) виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: 75 мм. артснаряд – 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. Боєприпас вилучено.
  2.  20 березня о 04:23 год. у м. Львові по вул. Володимира Великого, 34 (Франківський район) через розбите вікно невідомі кинули в приміщення палаючу суміш. Вогнем знищено офісне майно на площі 5 кв. м , пошкоджено стіни і стеля на площі 10 кв. м. Пожежу було ліквідовано о 04:34 год. Обставини події встановлюються.