10 квітня- 16 квітня 2019 рік

1. 11 квітня надійшло повідомлення від Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про те, що в період з 6 по 10 квітня у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню було госпіталізовано 5 дітей (2015−2016 року народження) із первинним діагнозом гостра кишкова інфекція, які перебували у дитячому навчальному закладі № 168 (дитячий садок) за адресою Кульпарківська, 182 (Залізничний район). Стан хворих середнього ступеня важкості. Ще 1 дитина лікується амбулаторно.

Здійснюється комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України. Розпочато розслідування та позапланова перевірка даного закладу дошкільної освіти із залученням фахівців ДУ «'Львівській обласний Лабораторний центр МОЗ України''.

1. 11 квітня о 13:56 год. на телефон «'101'' надійшла інформація, про те що у м. Львові, вул. Стрийська, біля автовокзалу «'Львів'' (Сихівський район) на території парку Архангела Михаїла, знайдена пляшка, з якої на землю вилилась ртуть. Площа зараження складає приблизно 1 м. кв. Працівниками Сихівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області проведено обстеження території, виявлено розлив приблизно 2610 гр. ртуті, яка зібрана та буде передана в управління з питань НС та ЦЗН ЛМР. Проведено заходи з демеркурізації зараженої території. Обставини події встановлюються.
  2. 13 квітня, близько 18:30 год., на електронну адресу аеропорту ім. Данила Галицького (м. Львів, вул. Любінська, 138, Залізничний район), надійшло письмове повідомлення про замінування. Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось. Згідно із «Планом дій …» підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Під час обстеження з будівлі аеропорту було виведено 80 осіб обслуговуючого персоналу. О 20.00 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримок рейсів на приліт та на виліт не було. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.