17 квітня — 23 квітня 2019 року

1. 18 квітня, близько 00:40 год., у м. Львові на вул. Любінській, 92 (Залізничний район) поблизу автозаправки «ОККО», відбулося зіткнення автомобіля «БМВ», що рухався по дорозі від аеропорту в напрямку центра, яким керував мешканець м. Львова, 1979 року народження та автомобіля «Ланос» приватної охоронної фірми, що здійснював поворот ліворуч, під керуванням водія, 1986 року народження. Внаслідок ДТП 1 особа загинула та 3 особи отримали травми різного ступеня важкості. Постраждалі госпіталізовані у ЛШМД. Обставини події встановлюються.
  2. 2. 18 квітня о 12:38 год. у м. Львові, вул. Варшавська, 201 (Шевченківський район) на новобудові, при проведенні будівельних робіт, внаслідок падіння з висоти 13 поверху, загинув до приїзду швидкої допомоги, інженер будівельної компанії «'Манеж, ООО'' м. Черкаси. Обставини події з'ясовуються.
  3. 21 квітня, близько 13:20 год., на адресу ГУ НП у Львівській області, надійшло анонімне повідомлення про замінування аеропорту м. Львова ім. Д. Галицького (Залізничний район). Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось. Згідно із «Планом дій …» підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Під час обстеження з будівлі аеропорту було виведено, близько, 700 пасажирів та 100 осіб обслуговуючого персоналу. О 14:25 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримок рейсів не було. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  4. 21 квітня, протягом 15:30—15:36 год., на адресу ГУ НП у Львівській області, надійшли анонімні повідомлення про замінування ТЦ «Форум» (м. Львів, вул. під Дубом, 7б, Галицький район), ТЦ «Кінг Крос Леополіс» (Стрийська, 30) та о 15:53 год. на телефон оператора залізничних кас за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 20 надійшло анонімне повідомлення про замінування залізничного вокзалу м. Львів, вул. Двірцева, 1. Згідно із «Планом дій …», підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження приміщень та прилеглої території адреси, яких були зазначені в повідомленнях. О 16:45 год. завершено обстеження залізничного вокзалу м. Львова. Під час обстеження здійснювалось виведення пасажирів та обслуговуючого персоналу загальною кількістю 900 осіб. Затримок рейсів не було. Вибухового пристрою не виявлено. О 17:20 год., завершено обстеження ТЦ «Форум». Під час обстеження здійснювалось виведення, близько, 3100 відвідувачів та працівників ТЦ, вибухового пристрою не виявлено. О 18:45 год., завершено обстеження ТЦ «Кінг Крос Леополіс». Під час обстеження здійснювалось виведення, близько, 5000 відвідувачів та працівників ТЦ, вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  5. 21 квітня, близько 17:00 год., на електронну адресу офіційного сайту аеропорту ім. Д. Галицького (м. Львів, Залізничний район), надійшло анонімне повідомлення про його замінування. Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось. Згідно із «Планом дій …» підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Під час обстеження з будівлі аеропорту було виведено, близько, 200 пасажирів та 100 осіб обслуговуючого персоналу. О 18:35 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримок рейсів не було. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  6. 21 квітня, близько 19:35 год., від чергової служби ГУ НП у Львівській області надійшла інформація про анонімне повідомлення щодо замінування ТЦ «Вікторія Гарденс» (Залізничний район). Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось. Згідно із «Планом дій …» підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Під час обстеження з будівлі ТЦ було виведено, близько 7300 відвідувачів та обслуговуючого персоналу. О 21:10 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  7. 22 квітня, близько 16:30 год., від чергової служби Управління СБУ у Львівській області надійшла інформація про анонімне повідомлення щодо замінування ДП «'Львівський бронетанковий завод'', м. Львів, вул. Стрийська, 73 (Сихівський район) ДП «Львівський бронетанковий завод». Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось. Згідно із «Планом дій …» підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будівель заводу та прилеглої території. Під час обстеження з території заводу виведено близько 550 осіб. О 19:00 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  8. 22 квітня о 12:43 год. у м. Львові, вул. Наукова, 19 (Франківській район) біля ТЦ Арсен на жінку впав металевий стовп освітлення зовнішньої території навколо торгівельного центру. Стовп знаходиться на балансі ТЦ Арсен (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 120). Постраждала, 1969 року народження, у стані середньої важкості госпіталізована у КНП 8 МКЛ. Обставини події з'ясовуються.
  9. 22 квітня о 12:56 год. у м. Львові, вул. Героїв УПА, 29 (Франківський район), при проведенні демонтажу внутрішньої перегородки на першому поверсі на різноробочого, 1976 року народження, проживає Львівська обл., Буський район, смт. Красне, впала частина перегородки, внаслідок чого останній отримав тілесні ушкодження. Потерпілого госпіталізовано в лікарню швидкої медичної допомоги. Обставини події з'ясовуються.