24 квітня — 01 травня 2019

1. 24 квітня, близько 11:09 год., у м. Львові на вул. Шевченка, 376 А (Шевченківський район) виникла пожежа. Внаслідок пожежі мешканець квартири, 1977 року народження, отруївся продуктами горіння. Потерпілого госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Пожежа ліквідована о 11.32 год. Пожежею пошкоджено домашні речі на площі 3 м². Обставини події встановлюються.
  2. 24 квітня, за інформацією чергового лікаря КЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» близько 13:42 год., на проспекті В. Чорновола, на зупинці біля палацу культури ім. Г. Хоткевича (Шевченківський район), з маршрутного таксі, яке рухалось за маршрутом № 25 (компанія перевізник ТзОВ «'Міра і К'') випала жінка. Постраждала, 1940 року народження, проживає у м. Львові, доставлена в ТП № 3 ЛШМД. Обставини події встановлюються.
  3. 3. 25 квітня, близько 01:20 год., у м. Львові на вул. Шевченка, 4 (Шевченківський район) отруїлися, ймовірно чадним газом 2 осіб у тому числі 1 дитина. Постраждалі доставлені в ОКЛ і МДКЛ. Квартира обладнана ПГ-4 та двоконтурним котлом. Обставини події встановлюються.
  4. 24 квітня, близько 14:59 год., водій автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT», 1981 року народження, житель м. Львова, рухаючись по вул. Василя Стуса, поблизу буд. № 18 (Сихівський район), на нерегульованому пішохідному переході скоїв наїзд на пішохода, 2002 року народження (дитина), жительку Рівненської області. Внаслідок ДТП потерпіла госпіталізована в реанімаційне відділення 8 лікарні м. Львова. Обставини події встановлюються.
  5. 25 квітня, близько 19:20 год., у м. Львові на вул. Коперника, 31 (Галицький район, ЛКП «'Цитадель — Центр'') отруїлися, ймовірно чадним газом 2 особи. Постраждалі доставлені в ОКЛ. Квартира обладнана ПГ- 4 та газовою колонкою. Працівниками ЛВ ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  6. 26 квітня, о 22:10 год., у м. Львові, пл. Ринок 8, (Галицький район, ЛКП «'Старий Львів''), отруїлися, ймовірно чадним газом 2 особи, у тому числі 1 дитина. Постраждалі доставлені в ОКЛ та МДКЛ. Квартира обладнана газовою плитою ПГ-4, газовою колонкою у ванній кімнаті та парапетним конвектором. Працівниками ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  7. 28 квітня, близько 15:30 год., на електронну адресу ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування 7 культових закладів м. Львова: костелу бернардинців та церкви святого Андрія Первозванного (пл. Соборна 3, 3а), храму Преображення Господнього (Краківська, 21), Свято — Троїцького храму (вул. Антоновича, 100), церкви Святих апостолів Петра і Павла (вул. Личаківська, 82а) та гарнізонного храму Святого Петра і Павла (вул. Театральна, 11), церкви Святого Андрія та Йосафата (вул. Шевченка, 66).Згідно із «Планом дій …», підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження приміщень та прилеглої території адреси, яких були зазначені в повідомленнях. О 18:40 год. обстеження приміщень та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено (приміщення Свято Троїцького храму не перевірялось по причині відмови служителів храму). Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  8. 28 квітня, близько 21:30 год., на телефон служби 102 ГУ НП у Львівській області з мобільного телефону зателефонував невідомий та повідомив про замінування будинку за адресою м. Львів, вул. І. Франка, 95 (Галицький район). Згідно із «Планом дій …», підрозділами сил ЦЗ області і міста Львова було проведено обстеження будинку та прилеглої території за вказаною адресою. О 22:30 год., дії були завершені, вибухового пристрою не виявлено. Під час перевірки інформації співробітниками НП був затриманий мешканець м. Львова, 1986 року народження який, ймовірно, є особою, що надала неправдиву інформацію. Обставини події встановлюються.
  9. 30 квітня, близько 19:30 год., у м. Львові на вул. Роксоляни, 87 (Залізничний район) отруїлися, ймовірно чадним газом 3 осіб, з них 2 дітей (мешканці квартири). Постраждалі доставлені в ОКЛ і МДКЛ. Квартира обладнана ПГ- 4 та газовою колонкою. Працівниками ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.