18 червня — 25 червня 2019 року

1.19 червня, близько 08:38 год., на телефон 101 диспетчера ОКЦ ГУ ДСНСУ у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування відділення Ощадбанку на вул. Суботівській, 7 (Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». О 09.45 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Попередньо, працівниками поліції встановлено особу, яка надала хибне повідомлення — мешканець м.Львова. Ведеться слідство.

2.19 червня на вул. Мулярській, 8 (Галицький район) під час проведення будівельних робіт виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: мінометна міна 82 мм. — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

3.19 червня, близько 16:50 год., на електронну адресу ГУ НП у Львівській області, від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування 3 об’єктів м. Львова: залізничного вокзалу (вул. Двірцева, 1 Залізничний район), аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького (вул. Любінська, 168 Залізничний район), будівлі на вул. Героїв УПА, 80 («Itea Hub» Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». О 19:05 год. обстеження було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.

4. 24 червня близько 07:55 год. на тел. 102 ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування будівлі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за адресою м. Львів вул. Героїв Майдану, 32 (Франківський район) та навчального корпусу вище зазначеної академії за адресою м. Львів вул.Батуринська, 2(Шевченківський район).

24 червня близько 10:15 год. на тел. 102 ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування головного корпусу університету «Львівська політехніка» за адресою м. Львів вул.С.Бандери, 12 (Галицький район).Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». З адміністративного будинку Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного по вул. Гвардійській, 32 було виведено 2400 осіб, пошукові роботи завершено о 10.40 год. Вибухового пристрою не виявлено. З навчального корпусу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного по вул. Батуринській, 2 евакуація не проводилась, пошукові роботи завершено о 10.20 год. Вибухового пристрою не виявлено. З адміністративного будинку університету «Львівська політехніка» по вул.С.Бандери, 12 евакуація не проводилась, пошукові роботи завершено о 11.30 год. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.

5. 24 червня о 14:45 год м. Львові, на телефон 101 диспетчера ОКЦ ГУ ДСНСУ у Львівській області надійшло повідомлення, що на вул. Зеленій, 151(Сихівський район) знайдено ампулу з іпритом. Працівниками Сихівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області проведено обстеження території та з’ясовано, що під час проведення будівельних робіт в складському приміщенні за адресою м. Львів вул.Зелена, 151 було виявлено 10 індикаторних трубок до військового приладу хімічної розвідки для виявлення в повітрі іприту. Дані трубки не несуть жодної загрози для населення та території м.Львова.

6. 25 червня о 12.54 год на території Голосківсього кладовища у м. Львові за адресою вул. Миколайчука, 42 (Шевченківський район) під час викопування місця для поховання виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: мінометна міна 80 мм. — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.