26 червня-2 липня 2019 року

1. 25 червня, близько 20:30 год., у смт. Брюховичі на вул. Широкій, 4 (Шевченківський район) на території реколекційно-відпочинкового центру «Світлиця» впало дерево біля якого знаходились відпочиваючі. Внаслідок даної події в медичні заклади м. Львова звернулось 5 осіб в тому числі 3 дитини. Обставини події встановлюються.

2. 26 червня о 12:11 год. по телефону 101 надійшла інформація, про те що у м. Львові, вул. Єфремова, 51 а (Франківський район) в підвалі розлито ртуть на площі 1 квадратний метр. Працівниками Франківського РВ ГУ ДСНС у Львівській області проведено обстеження, виявлено розлив приблизно 5 гр. ртуті, яка зібрана з верхнім шаром грунту та передана в управління з питань НС та ЦЗН ЛМР. Проведено заходи з демеркурізації зараженої території. Обставини події встановлюються.

3. 26 червня о 17:51 год., на телефон 102 Департаменту патрульної поліції з телефону надійшла інформація про замінування Головного залізничного вокзалу, пл. Двірцева, 1 (Залізничний вокзал) з повідомленням що о 21:00 відбудеться підрив вибухо — небезпечного предмету. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». З залізничного вокзалу було евакуйовано 600 осіб із них 100 осіб персоналу. Обстеження завершено о 20:20 год. Вибухового пристрою не виявлено. Затримок в русі поїздів не було. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.

4. 27 червня о 10:52 год. на тел. «102» ГУ НП у Львівській області поступило повідомлення про замінування автомобіля марки «Мерседес-Бенц» у м. Львові на пл. Міцкевича, 1 (Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». Обстеження завершено о 12:00 год. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.

5. 28 червня о 17:02 год. у м. Львові на території депо «Львів-Захід», вул. Естонська, 1 (Залізничний район) в будівлі електроцеху виникла пожежа покрівлі будівлі. О 19:28 год. пожежу локалізовано, о 21:30 пожежу ліквідовано. До ліквідації пожежі було залучено 20 одиниць техніки від ДСНСУ у Львівській області та 2 пожежні потяги «Львівської залізниці». Постраждалих немає. Причина пожежі з’ясовуються.

6. 2 липня, близько 15:23 год., на електронну пошту патрульної поліції Львівської області надійшло повідомлення: «Внимание!!! Серия взрывов произойдет во всех больницах, роддомах, детских садах, торговых центрах, на всех бензозаправках и во всех аптеках города Львова. Это финальное послание для всех шутов, крышующих предателей и сектантов… Мы требуем 10 млн евро на биткоин счета .., смерть Игоря Бомбушкаря и его подельников …»

Повідомлення було зафіксовано, проводився моніторинг ситуації. Сили та засоби відповідно до «Плану дій …» не залучались. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала інформацію.