3 липня-9 липня 2019 року

1. 04 липня, близько 20:26 год., в м. Львові, вул. Величковського, 70 (новобудова, забудовник ТОВ «ЕКСКОМБУД», Шевченківський район) поступила інформація, що працівник, 1985 року народження, впав в ліфтову шахту. Смерть наступила до приїзду карети швидкої допомоги. Обставини події встановлюються.
  2. 08 липня, о 14:40 год., на електронну пошту управління патрульної поліції у Львівській області від адресата «Death666» надійшло чергове повідомлення про масове замінування об’єктів інфраструктури м. Львова («Взрывы произойдут во всех больницах, детских садах, детских площадках, торговых центрах, гипермаркетах, железнодорожном вокзале и аэропорту г. Львова, самолетах.»).Повідомлення було зафіксовано, проводився моніторинг ситуації. Сили та засоби відповідно до «Плану дій …» не залучались.
  3. 08 липня, о 17:32 год., у ВП надійшло повідомлення від операторів служби «102» про те, що надійшло електронне повідомлення із адреси «death@criptext.com», про замінування ОКЛ на вул. Чернігівська 7 (Личаківський район).Сили та засоби відповідно до «Плану дій …» здійснили перевірку приміщень ОКЛ. Огляд розпочато о 20:15 год. та завершено 21:43 год., евакуація не проводилася. Вибухових предметів та вибухових речовин не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  4. 08 липня, о 18:14 год., у Галицький ВП ГУНП у Львівській області надійшло повідомлення від операторів служби «102» про те, що на електронну адресу ТЦ «Форум» м. Львів, вул. Під Дубом 7Б (Галицький район), надійшло електронне повідомлення про замінування вищевказаного торгівельного центру. Сили та засоби відповідно до «Плану дій …» здійснили перевірку ТЦ «Форум». З приміщень виведено близько 2120 осіб, із них 320 чоловік обслуговуючого персоналу. Пошукові роботи завершено о 20.50 год., вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  5. 08 липня, о 16.45 год. надійшло повідомлення, що в м. Львові на території військової частини А-0284 по вул. Стрийська, 88 (Франківський район) під час копання траншеї виявлено 122 мм сучасний артилерійський снаряд, який залишається під охороною військової частини до вилучення та знешкодження у встановленому порядку підрозділом МО України.
  6. 09 липня, о 11:23 год., на електронну пошту Національного університету «'Львівська політехніка'', вул. С. Бандери, 12 (Галицький район), надійшло повідомлення про замінування вищевказаного закладу. Керівництво університету не дало згоду на проведення перевірки та евакуації. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  7. 09 липня, о 19.40 год. в м. Львові, вул. Гординських, б/н (Франківський район), на території парку Піскових (Алтайських) озер у воді підрозділом НП було виявлено пакет із сучасними гранатами (Ф-1 — 3 од. та РГД-5 — 8 од.). Місце виявлення боєприпасів до їх вилучення і знешкодження знаходиться під охороною наряду НП.
  8. 09 липня, близько 18:25 год., в м. Львові, вул. Чигиринська, 13 (Шевченківський район), водій, 1955 року народження, мешканець м. Львова, керуючи автомобілем «Рено Кенго», здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2010 року народження, жителя м. Львова, який переходив дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок події хлопчика було госпіталізовано у МДКЛ м. Львова. Після надання медичної допомоги відпущений додому. Обставини події встановлюються.
  9. 09 липня, о 21:16 год. в м. Львові, вул. Сулими, 13,(Франківський район), випала із вікна 1 поверху дівчинка, 2015 року народження, яку було госпіталізовано у МДКЛ.