17 липня-23 липня 2019 року

1. 17 липня, близько 12:30 год., у м. Львів, на вул. Науковій, 47 (Франківський район), під час посадки пасажирів у маршрутний транспортний засіб № 10 (маршрут «ТРЦ «Кінг Крос Леополіс — залізничний вокзал», перевізник ЛК «АТБ № 1»), водій, не переконавшись у безпечності під час посадки пасажирів, закрив передні двері, внаслідок чого пасажирка, 1953 року народження, отримала закритий перелом лівої променевої кістки (двері притиснули ліву руку). Після надання допомоги потерпіла відпущена додому. Обставини події встановлюються.
  2. 18 липня, о 13:26 год. у м. Львові (Сихівський район), на новобудові по вул. Пимоненка (Пимоненка-Пасічна), б/н, випав із третього поверху працівник ТзОВ «Вілла Магнолія» (будівництво на ділянці колишнього садівничого кооперативу «Геолог»), 1984 року народження, якого із діагнозом «політравма» госпіталізовано у 8 МКЛ. Обставини події встановлюються.
  3. 18 липня у м. Львові, вул. Єрошенко, б/н (Шевченківський район) знайдено один боєприпас часів II Світової війни: граната Ф-1. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  4. 19 липня о 10:10 год. по телефону 101 надійшла інформація, про те що у м. Львові, вул. Замарстинівській, 134а (Шевченківський район) виявлено ртуть. Працівниками Шевченківського РВ ГУ ДСНС у Львівській області проведено обстеження території і виявлено 4 закриті ємності з ртуттю приблизно 1 кг, яка передана в управління з питань НС та ЦЗН ЛМР.
  5. 19 липня о 13:00 год. на телефон «101» ГУ ДСНС у Львівській області надійшла інформація, про те що у м. Львові, по вул. Йосипа Сліпого, 11, (Личаківський район) на території дошкільного навчального закладу № 92 під час проведення ремонтно-відновлюваних робіт на підпірній стінці обвалився бетонний блок. В результаті було травмовано працівника будівельної фірми «БудСтиль М», 1995 року народження, мешканця м. Львова, який помер у кареті ШМД. Обставини події встановлюються.
  6. 20 липня о 12:45 год. у м. Львові, вул. Франка І., 4 у квартирі (Галицький район), отруїлись, імовірно чадним газом, дві жінки, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Подачу газу було перекрито. Обставини події встановлюються.
  7. 20 липня у м. Львові, вул. Шевченка, 334 (Шевченківський район) знайдено один боєприпас часів II Світової війни: граната РГД. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  8. 21 липня, близько 18:35 год., у м. Львів на вул. Джерельна, 39 (Шевченківський район), водію під час руху на автомобілі «ВАЗ 2108», ймовірно, стало погано, внаслідок чого він в’їхав в металеву огорожу на узбіччі дороги та, вийшовши з автомобіля, помер до приїзду медичної допомоги. Труп скеровано в морг. Обставини події встановлюються.
  9. 23 липня, о 10:50 год на лінію 102 надійшло повідомлення про замінування НУ «'Львівська політехніка» м. Львів, вул.С.Бандери, 12 (Галицький район), о 11:48 год на лінію 102 надійшло повідомлення про замінування Львівського торгівельно-економічного університету м. Львів, вул. Т. Барановського, 10 (Личаківський район). На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». У зв`язку з відмовою адміністрації вказаних навчальних закладів, евакуація осіб не проводилась. По результатам обстеження вибухових пристроїв не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.