31 липня-6 серпня 2019 року

1. 01 серпня о 15:09 год. на телефон 102 від Львівської Національної академії мистецтв поступила інформація що 31 липня о 13:19 год. на електронну пошту приймальної комісії академії поступило повідомлення про замінування будівлі академії (м. Львів, вул. Кубійовича, 38, Галицький район) з текстом що на протязі 48 годин відбудеться вибух вибухонебезпечного предмету. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». Керівництво університету від обстеження та евакуації працівників відмовилось. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  2. 03 серпня, о 21:50 год. у м. Львові по вул. Любінська, 98 (Залізничний район) водій автомобіля «Рено Кенго», 1949 року народження, житель м. Львова, скоїв наїзд на пішохода, який намагався перейти проїжджу частину поза межами пішохідного переходу, раптово вийшовши на неї. Внаслідок ДТП пішохід від отриманих травм помер на місці пригоди. Особа пішохода встановлюється.
  3. 04 серпня, близько 22:15 год., у м. Львові на вул. Костелівка, 2 (Франківський район) виникла пожежа у квартирі на другому поверху 5-ти поверхового будинку. Внаслідок пожежі, з діагнозом отруєння продуктами горіння, у 8 МКЛ госпіталізовано власника квартири, 1946 року народження. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку на площі 25 м², стеля та стіни. Обставини події встановлюються.
  4. 05 серпня о 16:23 год. на електронну пошту департаменту патрульної поліції України (м. Київ) від адресата «Огненный Смерч» Lekarstvo55555@protonmail.com надійшло повідомлення про замінування 45 об’єктів на території м. Львова. Сили цивільного захисту Львівської області та м. Львова по даному повідомленню не працювали.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.