7 серпня- 13 серпня 2019 року

1. 08 серпня з 09:00 год. до 16:30 год. при проведення робіт з технічного обстеження території в лісовому масиві смт. Брюховичі (Шевченківський район), піротехнічною групою 2-го СЦ ШР ДСНС України у Львівській області було виявлено та знищено встановленим порядком 8 од. вибухонебезпечних предметів, а саме: 152 мм артилерійський снаряд (1 од.), 75 мм артилерійські снаряди (2 од.), 50 мм мінометні міни (5 од.) часів ІI Світової війни.
  2. 08 серпня о 19:51 год. на станції Підзамче, вул. Механічна 6, м. Львів (Личаківський район) машиністом маневрового тепловоза № 3413 на третій колії товарного парку виявлено тіло смертельно травмованого невідомого чоловіка. Затримок в русі поїздів не було. Обставини та особа, яка загинула встановлюється.
  3. 09 серпня, близько о 21:43 год. на вул. Хуторівка 4б (Сихівський район), водій, 1972 року народження, мешканець м. Львова, керуючи автомобілем «Фольксваген Пассат», на регульованому пішохідному переході здійснив наїзд на пішохода, 1976 року народження, мешканку м. Львова. Внаслідок ДТП жінка від отриманих травм померла у медичному закладі. Обставини події встановлюється.
  4. 12 серпня о 19:15 год. у м. Львів, по вул. Наукова, 35 (Франківський район), сталося зіткнення двох автомобілів: «Фольксваген Т5» під керуванням водія, мешканця м. Львова 1986 року народження, та службового автомобіля «TOYOTA PRIUS», під керуванням патрульного поліцейського. Внаслідок ДТП 3 осіб, з них 2 дитини, отримали травми. Обставини події встановлюються.
  5. 13 серпня, о 12:37 год. у м. Львові, по вул. Б. Хмельницького, 296, (Личаківський район), водій автомобіля KIA Sorento, 2001 року народження, мешканець м. Львова, на пішохідному переході здійснив наїзд на пішохода, 2009 року народження (дитина), мешканця м. Дубляни, якого у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у МДКЛ. Обставини події встановлюються.