14 серпня-20 серпня 2019 року

1. 15 серпня, о 10:01 год. в смт. Рудно (Залізничний район ЛМР), вул. Піскова, 7, водій автомобіля ВАЗ 21063, 1965 року народження, мешканець смт. Рудно, заїжджаючи на подвір'я будинку № 7, не переконався в безпечності повороту ліворуч та здійснив наїзд на дитину, яка їхала по дорозі на велосипеді, 2007 року народження, мешканця смт. Рудно. Постраждалий у важкому стані доставлений у реанімаційне відділення ЛМДКЛ, вул. П. Орлика, 4. Під час надання допомоги помер у медичному закладі. Обставини події встановлюються.
  2. 17 серпня, о 14:20 год. у м. Львові по вул. Суботівська, 8 (Залізничний р-н) водій, 1981 року народження, житель м. Львова, керуючи мотоциклом «Honda Hornet» без номерних знаків здійснив зіткнення з автомобілем «Renault Laguna» під керуванням водія, 1984 року народження, місцевого жителя. Внаслідок ДТП водій мотоциклу. — помер в медичному закладі. Обставини події встановлюються.
  3. 18 серпня о 20:50 год. на телефон 102 ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування 9-ти поверхового житлового будинку по вул. С. Петлюри, 2а (Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці працювали підрозділи сил ЦЗ м. Львова згідно з «Планом дій…», вибухового пристрою не виявлено. Громадянин, який надав хибне повідомлення, затриманий, проводяться слідчі дії.

1. 20 серпня, о 10.55 год. у м. Львові на вул. Городоцька, 167 (Франківський район) під час проведення земляних робіт виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: артилерійський снаряд 75 мм. — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету. 20 серпня снаряд вилучено.

1. 20 серпня, близько 10:55 год. на електронну адресу чергової частини ГУ МВС у Львівській області з електронної адреси «white_terror1488@mail.ee» надійшло повідомлення про замінування Львівської обласної клінічної лікарні (вул. Чернігівська, 7, Личаківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці працювали підрозділи сил ЦЗ області згідно з «Планом дій…». О 12:36 год. обстеження приміщень лікарні та прилеглої території було завершено, вибухового пристрою не виявлено. З приміщень лікарні евакуація не проводилась. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала хибне повідомлення.
  2. 20 серпня, близько 02:20 год. на території колишнього заводу «ЛАЗ», у 3-х поверховій цегляній будівлі критій черепицею, яка не використовувалась, на горищі виникла пожежа. О 03:30 год. пожежу ліквідовано. Внаслідок пожежі пошкоджено будівлю на площі до 50 м27.
  3. 20 серпня, о 14:00 год. в м. Львові на пр. Чорноволу поблизу ресторану «Кумпель» (Галицький район), водій автомобіля «Тойота Кемрі», 1945 року народження, мешканець смт. Брюховичі Львівської МР, здійснив наїзд на пішохідному переході на невідому жінку приблизно 70 років (особа встановлюється).Постраждала була доставлена у реанімаційне відділення Львівської ЛШМД, де під час надання медичної допомоги померла. Обставини події встановлюються.