21 серпня — 27 серпня 2019 року

1. 21 серпня, о 19:32 год. на електронну пошту Управління СБУ у Львівській області від адресата Lekarstvo11111@protonmail.com надійшло повідомлення (мовою оригіналу):"Внимание !!! Взрывы произойдут во всех больницах города Львов!!! Во всех детских садах города произойдут взрывы!!! Взрывные устройства сдетонируют на всех детских площадках города Львов!!! Во всех торговых центрах города Львов во время массового скопления людей произойдут взрывы!!! Серия взрывов произойдет в гипермаркетах города Львов. На центральном железнодорожном вокзале города Львова и Львовском аэропорту в самолетах рейсом из Украины находятся взрывные устройства!!! Огненный смерч." Сили цивільного захисту Львівської області та м. Львова по даному повідомленню не працювали. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  2. 22 серпня, о 10.10 год. у м. Львові на вул. Жасмінова, 5 (Личаківський район) під час проведення земляних робіт виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: авіаційна бомба ФАБ-100 — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  3. 22 серпня, о 15:16 год. у м. Львові на вул. Дагестанській (Залізничний район), під час проведення будівельних робіт отримав ураження електричним струмом громадянин 1990 року народження, житель м. Львова, який госпіталізований в 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.
  4. 22 серпня, близько 16:27 год., у м. Львові, вул. Личаківська, 119 (Личаківський район) виникла пожежа в квартирі на п’ятому поверсі 5-ти поверхового будинку. Внаслідок пожежі у стані середньої важкості госпіталізована власниця квартири, 1945 року народження. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку на площі 16 м², стеля та стіни. Обставини події встановлюються.
  5. 24 серпня о 21:04 год. на телефону 102 ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування залізничної станції Підзамче (Шевченківський район) у м. Львові. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці працювали підрозділи сил ЦЗ м. Львова згідно з «Планом дій…». О 22:15 год. обстеження залізничної станції і прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Евакуація людей не проводилась. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  6. 25 серпня, близько 10:50 год., на телефон 102 ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення з мобільного телефону (номер встановлено) про замінування житлового 9-ти поверхового будинку у м. Львові на вул. Роксоляни, 43.(Залізничний район) Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці працювали підрозділи сил ЦЗ м. Львова згідно з «Планом дій…». О 13:00 год. обстеження будинку та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Здійснювалось виведення, близько 100 мешканців будинку. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.
  7. 26 серпня о 19:01 год. на телефон 102 ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення з таксофону на вул. Івана Франка у м. Львові (Галицький район) про закладення бомби на вул. Івана Франка без визначення об’єкту та адреси. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію та моніторинг обстановки. Підрозділи сил ЦЗ м. Львова згідно з «Планом дій…» не залучались.
  8. 27 серпня о 00:30 год. надійшло повідомлення від громадян, які разом відпочивали, що в смт. Брюховичі (Шевченківський район) на озері по вул. Незалежності України (комплекс «Green Forest»), втопився громадянин, 1998 року народження, житель Жовківського району. Протягом дня 27 серпня пошук тіла здійснювався аварійно-рятувальною водолазною маневреною групою Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області. Пошуки були припинені в нічний час і будуть продовжені вдень 28 серпня.