18 вересня-24 вересня 2019

1. 18 вересня, о 9.14 год. у м. Львові, площа Двірцева, 1 (Залізничний район) під час проведення земельних робіт (біля будівлі Залізничного вокзалу) виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: артснаряд 75 мм — 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 18 вересня, о 12:37 год. у м. Львові, вул. Енергетична, 14(Сихівський район), випала з вікна 4 поверху власної квартири жінка, 1979 року народження. Смерть до приїзду бригади швидкої допомоги. Обставини події з’ясовуються.
  3. 19 вересня о 12.08 год. на телефон чергового ГУ Національної поліції у Львівській області надійшло повідомлення з мобільного телефону про замінування будівлі за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 5 (Галицький район), приміщення салону «'Імперія''. На місці працювали підрозділи сил ЦЗ м. Львова згідно з «Планом дій…», вибухового пристрою не виявлено. Евакуація не проводилася. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  4. 19 вересня о 12.50 год. у м. Львові, вул. Ратича, 4 (Личаківський район) на території ТзОВ «'Західавіабуд'' під час проведення земельних робіт виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: артснаряд (калібр не визначено) - 1 од. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  5. 19 вересня близько 15:00 год. на електронну адресу патрульної поліції Львівської області та УСБУ у Львівській області з електронної адреси «Lekarstvo15@protonmail.com» надійшло повідомлення про замінування житлових будинків та об’єктів інфраструктури м. Львова (лікарень, шкіл, торгівельних центрів, дитячих садочків, …). Сили та засоби ЦЗ не залучались. Проводився моніторинг обстановки.
  6. 19 вересня о 17:11 год. на електронну адресу кулцентру СБУ у м. Київ надійшло повідомлення про замінування приміщень Львівського обласного управління СБУ (вул. Д. Вітовського, 55, Галицький район): «В здании Львовского обласного СБУ бомба, заминировал взрывчатку и подходы к нему», за підписом Семенова Віктора з адреси «xumerd@meta.ua». На місці працювали сили та засоби ЦЗ згідно з «Планом дій…». О 19:10 год. обстеження приміщень завершено, вибухового пристрою не виявлено.
  7. 19 вересня о 19:40 год. від ОЧ ОКС ДСНСУ у Львівській області надійшло повідомлення про отримання інформації на електронну адресу ГУ НП України у м. Київ про замінування приміщень Львівської обласної Державної адміністрації (вул. Винниченка, 18, Галицький район) та міжнародного аеропорту ім. Д. Галицького (вул. Любінська, 168, Залізничний район). На місцях ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ згідно з «Планом дій…». О 20:50 год. обстеження приміщень Львівської ОДА та Львівської Облради завершено, вибухового пристрою не виявлено. О 21:30 год. обстеження приміщень та прилеглої території аеропорту завершено. З території аеропорту виведено близько 300 осіб (250 — пасажирів та 50 — обслуговуючого персоналу). Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню осіб, які надали неправдиві повідомлення.
  8. 21 вересня, о 19:09 год., у м. Львів на пр. В'ячеслава Чорновола, 110 (Шевченківський район), водій, 1984 року народження, житель м. Львова, керуючи автомобілем «Фольксваген Бора» і рухаючись в напрямку центральної частини м. Львова, здійснив зіткнення з автомобілем «Сітроен Джампер» під керуванням водія, 1970 року народження, жителя м. Львова, який зупинився перед нерегульованим пішохідним переходом і після зіткнення отримав інерційний рух вперед, виїхавши на нерегульований пішохідний перехід та здійснив наїзд на неповнолітнього пішохода, 2008 року народження, жителя м. Львова. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді ЗЧМТ і був госпіталізований у першу хірургію МДКЛ м. Львова. Обставини події встановлюються.
  9. 22 вересня близько 14:45 год. у м. Львові, вул. Грабовського, 6А (Галицький район), виникла пожежа. Під час гасіння пожежі у квартирі виявлено тіло жінки, 1957 року народження. Обставини події встановлюються.
  10. 23 вересня о 06:19 год. в смт. Брюховичі, вул. Незалежності (Шевченківський район), водій, 1957 року народження, проживає м. Львів, керуючи автобусом марки «Електрон А18501», не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на пішохода, 1970 року народження, проживав смт. Брюховичі. Внаслідок пригоди пішохід від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події встановлюються.
  11. 23 вересня, о 08:13 год. на електронну адресу ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування будівлі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, м. Львів, вул. Личаківська, 26 (Личаківський район). На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ згідно з «Планом дій…». О 13:15 год. обстеження приміщень та території військово-медичного клінічного центру завершено. Евакуація не проводилася. Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.
  12. 24 вересня близько 12.00 год. у м. Львові, площа Ринок, 1 (Галицький район) в підвальному приміщенні Ратуши під час проведення ремонтних робіт виявлено застарілий боєприпас часів другої Світової війни: граната РГД-5 - 1 од. Місце події огороджене, робітники виведені з підвалу, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.